Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Jamaica Party Time

Jeśli nie możesz pojechać na Jamajkę, Jamajka przyjedzie do ciebie. Puma zaprasza na cykl imprez w klimacie wyluzowanej ojczyzny Boba Marley’a!

Jamajka to wyspa pogody du­cha, wiecznej zabawy i słońca. Życiowa filozofia jamajczyków, „maňana” (czyli „jutro”) to nieza­przątanie sobie głowy problema­mi i obowiązkami, kiedy nie jest to w danej chwili konieczne. Niepo­wtarzalna atmosfera tej magicz­nej krainy to radosna muzyka reggae i wspaniali ludzie – bezpre­tensjonalni, zabawni i pełni życia.
Jeśli nie możesz pojechać na Ja­majkę, Jamajka przyjedzie do cie­bie. Puma zaprasza na cykl imprez w klimacie wyluzowanej ojczy­zny Boba Marley’a. W klubach do­minować będą jamajskie rytmy, a uczestnicy zabawy będą mogli wygrać zapachy Puma Jamaica. Sprawdź, kiedy Puma pojawi się w twoim mieście.
Jamajski klimat 
Na czas imprezy lokale zamienią się w plażowe knajpki. Jamajskie wzory, flagi i inne charakterystyczne rekwizyty sprawią, że poczujesz się jak wakacjach. Muzyka reggae, docierająca do najdalszych zakamarków klubu, zaprowadzi cię prosto na gorącą wyspę.
 
Gorąca atmosfera
Atmosferę podgrzewać będą przygotowane przez Pumę konkursy. Wystarczy, że będziesz czujny i prawidłowo odpowiesz na zadane przez DJ-a pytanie, a zapach Puma Jamaica trafi w twoje ręce. Zasada jest jedna: kto pierwszy, ten lepszy. Mogą pojawić się pytania związane z królem reggae – Bobem Marley’em i z cytatami z jego piosenek.
 
Warto pomyśleć nad imprezowym jamajskim strojem
Po parkiecie chodzić będą animatorzy, których zadaniem będzie wybrać osoby najlepiej przebrane. Wytypowani zwycięzcy otrzymają nagrodę klubowych Jamajczyków – kupony na 2 darmowe drinki. Poczuj Jamajkę – przyjdź na Puma Jamaica Party.
 
PUMA JAMAICA MAN
Z nowym zapachem Puma Jamaica możesz się wyluzować, zanurzając się w karaibski styl życia. Jest dokładnie taki jak wyspa – całkowicie świeży i słoneczny. To kombinacja 3 nut:
nuta głowy: mandarynka, cytryna, tymianek, estragon, szałwianuty serca: galbanum, granium, jaśmin, różanuty bazowa: drzewo sandałowe, wanilia, ambra
 

PUMA JAMAICA WOMEN
Świeży i słoneczny zapach przypomina beztroski klimat Jamajki. Na całość składają się:
nuta głowy – bergamotka, czarna porzeczka, mandarynka, żółta gruszka
nuta serca – róża, kwiat gruszki, kokos
nuta bazowa – heliotrop, drzewo sandałowe, piżmo
 
IMPREZY

SZCZECIN 9-10 MAJA KAFE JERZY (UL. JAGIELLOŃSKA 67)
Klub położony jest w samym centrum miasta i jest jednym z kultowych lokali.
GDAŃSK 16-17 MAJA MIASTO ANIOŁÓW (UL. CHMIELNA 26)
Przestronny z widokiem na gdańską starówkę, klimatyzowany klub z restauracją.
KATOWICE 23-24 MAJA KLUB LONGMAN (UL. GLIWICKA 10)
Dwupiętrowy klub z ogródkiem, usytuowany w centrum katowic, balansujący w klimatach rock & reggae.
WARSZAWA 30-31 MAJA CLUB’70 (UL. WALICÓW 9)

To miejsce dla ludzi z fantazją, lubiących dobrą zabawę w tanecznych rytmach.

PROMOCJA.