Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Jeronimo Martins Dystrybucja – Rozwój Doświadczenie Kariera

Kończysz studia i zastanawiasz się „co dalej”… Jesteś gotowy sprawdzić się w prawdziwym biznesie? Chcesz zdobywać nowe doświadczenia i cenne umiejętności?

Damy Ci czas na poznanie firmy i zrozumienie procesów, które w niej zachodzą. Przekonasz się jak działają: sprzedaż, logistyka, zakupy, finanse, kontrola jakości, HR. Weźmiesz udział w przedsięwzięciu, które wielu stażystów przekuło w sukcesy zawodowe. Jedyne czego potrzebujesz to Twoja chęć do nauki i ambicja.

KIM JESTEŚMY?
 
 
Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. to część portugalskiej Grupy Jeronimo Martins – firmy z ponad 200-letnią tradycją. W Polsce jesteśmy właścicielem Biedronki – największej sieci sklepów detalicznych.

Najtrafniej charakteryzuje nas trójkolorowe logo, które symbolizuje 3 wartości cechujące naszą kulturę organizacyjną i odgrywające decydującą rolę w każdym aspekcie funkcjonowania:
dynamizm,wiarygodność, profesjonalizm.
 
To, co wyróżnia nas spośród innych przedsiębiorstw, to bardzo dynamiczny wzrost (otwieramy ponad 100 sklepów rocznie), ogromna skala działania i nieustanne dążenie do zwiększenia efektywności działań. Ciągle się rozwijamy, a nasi pracownicy rozwijają się razem z nami.
 
Skala działania w Polsce:
 • największa w Polsce sieć handlowa – ponad 1300 sklepów,
 • ponad 27 000 Pracowników,
 • 7 Centrów Dystrybucyjnych,
 • 2 miliony Klientów dziennie / ponad 500 milionów rocznie,
 • 400 dostawców – 95% produktów produkowana w Polsce,
 • liczne prestiżowe nagrody i certyfikaty.
 
Zespół Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. tworzą ludzie o różnym profilu wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Naszą wspólną cechą jest profesjonalizm i entuzjazm. Łączy nas pasja, odwaga w podejmowaniu wyzwań i dążenie do perfekcji.
 
Przekonaj się jak działamy. Aplikuj www.karierawjmd.pl
 
 
KOGO SZUKAMY
 
Program Management Trainee jest niepowtarzalną szansą dla tych, którzy chcą efektywnie wykorzystywać swoją wiedzę, a przy tym rozwijać swoje kompetencje menedżerskie.

Szukamy osób zdeterminowanych do odnoszenia sukcesów! Jako lider rynkowy – dajemy taką możliwość:

 • Absolwentom i studentom V roku studiów;
 • Gotowym do zmiany miejsca zamieszkania (w trakcie stażu, jak i po jego zakończeniu);
 • Swobodnie komunikującym się w języku angielskim;
 • Posiadającym czynne prawo jazdy kat. B;
 • Aktywnym i kreatywnym;
 • Gotowym do pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
 • Otwartym na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności.

Może szukamy właśnie Ciebie?
 
Aplikuj już teraz www.karierawjmd.pl
 
 
 
 
PROGRAMY ROZWOJOWE
 
Program Management Trainee
 
Można go opisać w trzech słowach: Rozwój, Doświadczenie, Kariera.
 
Rozwój to:
 
 • Czas, który damy Ci na poznanie firmy i procesów w niej zachodzących;
 • Nasze doświadczenia i pomysły, którymi się z Tobą podzielimy;
 • Szkolenia i zadania do samodzielnego wykonania;
 • Wysoko ustawiona poprzeczka – liczymy, że stażyści MT, przyszli menedżerowie będą się rozwijać szybko i efektywnie, by móc inspirować innych do zmian, wzrostu i realizacji celów.
 
 
Doświadczenie:
 
 • Uważamy, że aby coś naprawdę dobrze poznać, trzeba zrobić to samemu, dlatego podczas stażu uczestnicy programu mają okazję przekonać się na własnej skórze, jak funkcjonuje biznes;
 • Jako przyszły menedżer musisz wiedzieć, jak wygląda praca w każdym z obszarów naszego biznesu, dlatego tak ważnym etapem jest praca w sklepach Biedronka, następnie w Centrum Dystrybucyjnym oraz Biurach Regionalnych. Zdobędziesz w ten sposób doświadczenie m.in. w: sprzedaży, logistyce, finansach, zakupach, w pionie personalnym, a nawet w dziale technicznym. Po kilku miesiącach będziesz miał szansę uzupełnić swoją wiedzę z dziedziny, z którą chcesz związać swoją dalszą pracę w JMD.
 
 
Kariera:
 
 • Awans na stanowiska kierownicze jest wypadkową aktualnych potrzeb firmy, poziomu Twoich kompetencji i motywacji oraz efektów podejmowanych przez Ciebie działań;
 • Nasze doświadczenia pokazują, że niektórzy uczestnicy Programu dostają tę szansę szybciej niż się spodziewali!
 • Najważniejsze jest to, że absolwenci Programu uważają, iż staż otworzył im drzwi do kariery.
 
Chcesz nas poznać lepiej? Zapraszamy na stronę www.karierawjmd.pl
 
 
PROCES REKRUTACYJNY
 
 
Sto pytań do…
 
Od 2 marca na naszej stronie www.karierawjmd.pl będzie dostępny formularz aplikacyjny on-line. Przypomnij sobie, co robiłeś/robiłaś w czasie studiów, czym się możesz pochwalić, jakie są Twoje atuty i odpowiedz na nasze pytania.

Hello, do you speak English?
 
Najpierw weryfikujemy kryteria formalne zawarte w aplikacjach. Kolejnym krokiem jest telefoniczna rozmowa sprawdzająca znajomość języka angielskiego i podstawowych informacji zawartych w formularzu aplikacyjnym.
Czas się sprawdzić…
 
Jeśli pozytywnie przejdziesz etap rozmowy telefonicznej, zostaniesz zaproszony na dwudniowe spotkanie do Warszawy. Pierwszego dnia spotkasz się na indywidualnej rozmowie z przedstawicielem Działu Rekrutacji oraz menedżerami funkcjonalnymi, odpowiedzialnymi za dany obszar biznesowy. Następnego dnia odbędzie się sesja Assessment Center, składająca się z testów oraz zadań grupowych i indywidualnych, które umożliwią nam wyłonienie, spośród grona kandydatów, osób najbardziej odpowiadających naszemu profilowi.
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż w ten etap będziesz musiał/a zainwestować sporo czasu i energii, dlatego oprócz zwrotu kosztów dojazdu do Warszawy i pokrycia kosztów zakwaterowania, dodatkowo w zamian otrzymasz od nas wyczerpującą informację na temat oceny Twoich kompetencji.
 

Oko w oko z Zarządem…

 
Ostatnim etapem kwalifikacji będzie panel dyskusyjny z Zarządem Jeronimo Martins i wyższą kadrą menedżerską. Spotkanie będzie okazją do grupowej dyskusji oraz indywidualnej prezentacji własnej osoby. To etap dla kandydatów o mocnych nerwach! J

Pamiętaj: 3xZ:
– zastanów się,
– zaaplikuj,
– zacznij karierę w JMD!