Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy


Jeronimo Martins jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Zatrudniamy ponad 60 tys. osób o najróżniejszym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym.


» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Poznaj nas


Jeronimo Martins jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Zatrudniamy ponad 60 tys. osób o najróżniejszym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym.

 

Z kim mamy przyjemność pracować?

Grupę Jeronimo Martins Polska tworzą pracownicy sklepów Biedronka oraz Hebe, osoby zatrudnione w kilkunastu centrach dystrybucyjnych, a także specjaliści i menedżerowie pracujący w biurach regionalnych, centrum usług wspólnych w Poznaniu, centrum przetwarzania danych w Kostrzynie Wielkopolskim oraz biurze głównym w Warszawie.
Mimo, że jest nas tak dużo, działamy razem i ściśle współpracujemy – podstawą naszej działalności jest handel i dystrybucja produktów żywnościowych w jednej najciekawszych i najszybciej rozwijających się branż, czyli branży FMCG.

 

Największą część działalności Jeronimo Martins w Polsce stanowi sieć sklepów spożywczych Biedronka. Aktualnie posiadamy ponad 2700 sklepów zlokalizowanych na terenie ponad 1000 miejscowości.

 

W ramach spółki Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, działalność handlową prowadzi sieć sklepów z kosmetykami hebe oraz Aptek Na Zdrowie. Hebe oferuje nie tylko szeroką gamę produktów kosmetecznych i farmaceutycznych, ale również możliwość skorzystania z porad kosmetologów. Jeronimo Martins to firma dzialająca na trzech rynkach:
polskim, portugalskim i kolumbijskim.

 

Benefity

Aby zatrudniać najlepszych pracowników, musimy stworzyć im najlepsze warunki pracy. Dlatego podejmując pracę w Jeronimo Martins możesz liczyć na:

 

Stabilne zatrudnienie

Stabilność zatrudnienia w Jeronimo Martins to dużo więcej niż tylko umowa o pracę. Nasza firma dynamicznie się rozwija, pomimo trudnych warunków ekonomicznych. Wielu z naszych pracowników jest z nami od dawna. Wielu rozwija się na różnych płaszczyznach zmieniając działy w firmie – rozwój naszych pracowników i ich poczucie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze.

 

Możliwości rozwoju

Kluczowym kapitałem naszej organizacji są zatrudnieni w niej ludzie, dlatego inwestujemy w kształcenie naszych pracowników i wspieramy ich w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Doceniamy zaangażowanych pracowników, oferując możliwość obejmowania kolejnych stanowisk w strukturze organizacyjnej. Przygotowujemy akademie specjalistyczne oraz szereg innych szkoleń, wyjazdów na konferencje itp.

 

Dbałość o jakość życia pracowników oraz ich rodzin

W trosce o pracowników Jeronimo Martins oraz ich rodziny uruchomiliśmy szereg programów daleko wykraczających poza powszechnie przyjętą rolę pracodawcy. Jako nasz pracownik możesz liczyć na wsparcie w trudnych sytuacjach, paczki świąteczne czy  wyprawki dla dzieci. Prowadzimy 12 programów skierowanych do naszych pracowników.

 

Program rabatowy oraz Multisport

Podejmując zatrudnienie w naszej firmie otrzymasz kartę uprawniającą do korzystania ze zniżek na produkty i usługi naszych partnerów. Dodatkowo, zainteresowane osoby mogą przystąpić do programu Multisport, umożliwiającego korzystanie z kilku tysięcy obiektów sportowych na terenie całego kraju.

 

Programy rozwojowe

Management Trainee Programme

 

 

Program Management Trainee oferuje najlepszym absolwentom możliwość przyspieszonego rozwoju kariery zawodowej w branży handlu detalicznego. Oferta skierowana jest do osób, które wkrótce ukończą lub już ukończyły różne kierunki studiów, od biznesowych, przez techniczne, aż po humanistyczne – różnorodność jest dla nas ważna.

Mamy za sobą prawie 30 lat wspólnych doświadczeń. W tym czasie ponad 600 absolwentów z Portugalii, Polski a także z Kolumbii rozpoczęło swoją karierę jako stażyści w Jeronimo Martins Group. Wielu z nich osiągnęło najwyższe stanowiska kierownicze.

 

Summer Internship Programme

 

 

 

Program Praktyk Letnich adresowany jest do osób zainteresowanych uzupełnieniem wiedzy akademickiej o rzeczywiste doświadczenia biznesowe. Uważamy, że potencjał jest cenniejszy od wpisów w indeksie, dlatego do udziału w programie zapraszamy studentów już od pierwszego roku studiów.

 

Gdzie można odbyć praktyki?

Większość studentów kojarzy nas ze sklepami Biedronka, tymczasem zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci sklepów wymaga pracy bardzo wielu osób zatrudnionych w różnych obszarach. Chcemy przybliżyć studentom ich
pracę, dlatego organizujemy praktyki w różnych działach, zarówno w biurach regionalnych i centrach dystrybucyjnych (w dzisięciu lokalizacjach na terenie całego kraju), jak i w centrali w Warszawie.

 

Jak wyglądają praktyki?

To jak wyglądają praktyki zależy w dużej mierze od działu, w którym się odbywają. Praktykanci pracują pod okiem opiekunów praktyk, z którymi ustalają szczegóły organizacyjne (zakres zadań i godziny pracy). Jednak bez względu na to do jakiego działu trafisz, możesz liczyć na udział w codziennych zadaniach Twojego działu, realizację samodzielnych projektów oraz pracę u boku specjalistów.

 

Program Ambasadorski

 


 

Drodzy studenci, przed Wami nowe wyzwanie. Rozpoczynamy kolejną edycję programu ambasadorskiego – Campus Ambassador!

 

Program Ambasadorski w Jeronimo Martins Polska to szansa na zdobycie pierwszych doświadczeń biznesowych oraz współpraca ze specjalistami jednej z największych polskich firm, w ramach współtworzenia jej wizerunku wśród studentów czołowych uczelni.

 

 NA CZYM POLEGA PRACA AMBASADORA?

Campus Ambassador to przedstawiciel naszej firmy na uczelni wyższej, prowadzący aktywne działania promocyjne, mające na celu zbudowanie pozytywnego wizerunku Jeronimo Martins Polska jako pracodawcy.

 

Studenci pracują na co dzień na swoich uniwersytetach, promują firmę, wspierają targi pracy oraz wykonują powierzone im dodatkowe zadania, jak również angażowani są w liczne konkursy. Dodatkowo, wspierają proces rekrutacji na warsztaty Rethink Retail i finalnie sami także biorą w nich udział. Ponadto, 3 razy w ciągu roku wszyscy spotykają się w Warszawie w siedzibie głównej firmy, żeby omówić to, co do tej pory się wydarzyło i zaplanować to, co ma się wydarzyć, ale też lepiej poznać firmę i pozostałych uczestników programu.

 

Proces rekrutacyjny

Management Trainee: 

 

Proces rekrutacji do Programu Management Trainee składa się z następujących etapów:

1. selekcja formularzy aplikacyjnych,

2. testy E-selector,

3. indywidualna rozmowa rekrutacyjna, w trakcie której chcemy bliżej poznać Ciebie, porozmawiać o Twoim doświadczeniu, zainteresowaniach oraz planach na przyszłość,

4. sesja Assessment Center, w trakcie której sprawdzamy kompetencje kandydatów w zadaniach grupowych oraz indywidualnych,

5. panel biznesowy, na który kandydaci przygotowują prezentacje biznesowe,

6. panel rekrutacyjny z Członkami Zarządu oraz dyrektorami najwyższego szczebla całej Grupy Jeronimo Martins.

 

 

Proces rekrutacji do Summer Internship Programme składa się z następujących etapów:

1. selekcja formularzy aplikacyjnych,

2. indywidualna rozmowa rekrutacyjna, w trakcie której chcemy bliżej poznać Ciebie, porozmawiać o Twoim doświadczeniu, zainteresowaniach oraz planach na przyszłość,

3. zatrudnienie

 

 

Proces rekrutacji do programu Campus Ambassador składa się z następujących etapów:

1. Wejdź na stronę karierawjm.pl, wypełnij aplikację,dołącz CV oraz materiał prezentujący Twoją osobę w ciekawy i kreatywny sposób : video, collage lub prezentację multimedialną
aby przekonać nas, że to włąśnie mamy wybrać Ciebie!

2. Selekcja aplikacji.

3. Rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami.

4. Wybranie 20 ambasadorów.

Oferty pracodawców