Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

Kim jesteśmy

 

Wszyscy znają markę Biedronka – jesteśmy w Polsce od prawie 30 lat. Nasza sieć składa się z 3250 sklepów, w których 92% produktów jest polskiego pochodzenia. W sklepach spożywczych z sympatycznym owadem w logo zakupy robi codziennie ponad 4 miliony klientów. Jesteśmy częścią grupy Jeronimo Martins i jako największy pracodawca w kraju zatrudniamy ponad 75 000 pracowników w biurach, sklepach oraz 16 centrach dystrybucyjnych. Oferujemy bogaty pakiet ponad 20 benefitów i programów wsparcia. Dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników dając im dostęp do platformy szkoleniowej, kursów językowych czy szkoleń zewnętrznych.

 

 

Programy rozwojowe

Studencie, absolwencie – wnieś świeże spojrzenie do branży retail! Zapraszamy do aplikowania do programu Management Trainee 2022 w Biedronce – największej sieci detalicznej w Polsce.

 

 

 

Management Trainee to prestiżowy program menedżerski, do którego zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku studiów, którzy marzą o dynamicznej i odważnej karierze zawodowej w przyszłościowej branży retail. Jeśli chcesz rozkwitnąć zawodowo, rozwinąć kompetencje liderskie i szybko awansować na stanowisko menedżerskie – dołącz do Biedronki!

 

 

Program Management Trainee ruszy w lipcu 2021r. Uczestnicy programu pierwsze miesiące spędzą na intensywnym wdrożeniu do organizacji pracując w dedykowanych działach. W tym roku będą to: Logistyka, Łańcuch Dostaw, Zakupy, Merchandising, E-commerce, Finanse, Dział ds. lojalności klientów i innowacji cyfrowych.

Projekty, w których uczestnicy programu wezmą udział są jednymi z kluczowych dla organizacji, których rozwój będzie miał realny wpływ na przyszłość firmy.  Po dwóch latach od rozpoczęcia pracy w Biedronce uczestnicy, po pozytywnej ocenie efektów ich pracy, otrzymają awans na stanowisko młodszego menedżera. 

Uczestnicy programu Management Trainee zatrudnieni zostaną w oparciu o umowę o pracę. Dołączając do Biedronki mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie, dedykowany program rozwojowo-szkoleniowy, opiekę Mentora oraz atrakcyjny pakiet ponad 20 benefitów i świadczeń pozapłacowych. 

Aplikuj do jednego z 7 działów w Biurze Głównym Biedronki w Warszawie oraz Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu i już dzisiaj rozpocznij swoją karierę zawodową w strukturach największej sieci detalicznej. Podejmij wyzwanie! Rekrutacja trwa do końca marca. Dowiedz się więcej na: www.karierawjm.pl/management-trainee

 

Proces rekrutacyjny

Stażysta Management Trainee w Biedronce

 

lokalizacja: Warszawa, Poznań

Wpływ na doświadczenia zakupowe 4 mln Polaków, 75 000 pracowników, 3200 sklepów w ponad 1100 miejscowościach – to właśnie Biedronka, część portugalskiej grupy Jeronimo Martins, lider branży retail i największy prywatny pracodawca w Polsce. Jeśli w ciągu zaledwie 2 lat chcesz rozwinąć kompetencje liderskie, rozkwitnąć zawodowo i szybko awansować na stanowisko menedżerskie w największej sieci detalicznej, dołącz do programu Management Trainee 2022 i podejmij wyzwanie!

 

Czas trwania programu: 2 lata
Wymiar pracy: pełny etat

 

W tym roku zapraszamy do rozwoju w jednym z obszarów: Logistyka, Łańcuch Dostaw, Zakupy, Dział ds. lojalności klientów i innowacji cyfrowych, E-commerce logistyczny, Finanse, Merchandising.

 

Korzyści z udziału w programie:

*szybka możliwość awansu na stanowisko menedżerskie i jasno określona ścieżka kariery,

*zdobycie cennego doświadczenia podczas rotacji do innych działów i programu rozwojowo-szkoleniowego,

*dogłębne poznanie i zrozumienie wszystkich działów oraz procesów w największej firmie handlowej w Polsce,

*możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail,

*rozwinięcie kompetencji twardych i miękkich, niezbędnych w biznesie,

*poczucie sprawczości i widoczne efekty działania.

 

Benefity:

*umowa o pracę i pakiet ponad 20 benefitów,

*szybka ścieżka kariery prowadząca do stanowiska menedżerskiego,

*dedykowany, 2-letni program rozwojowo-szkoleniowy,

*odpowiedzialne, rozwijające zadania i udział w kluczowych projektach firmy,

*opieka Mentora w trakcie całego programu,

*możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych firm w Polsce.

 

Umiejętności, jakich od Ciebie oczekujemy:

*wykształcenie kierunkowe, zgodne z wybranym obszarem – ostatni rok studiów lub absolwent, maksymalnie do 2 lat po zakończeniu studiów,

*myślenie analityczne oraz procesowe

*szybkie uczenie się

*dobra komunikatywność i współpraca z zespołem

*rozwiązywanie problemów w dynamicznym środowisku pracy

*dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

 

Dołącz do nas i aplikuj do 31 marca 2022r.

Jak wygląda proces rekrutacji do programu: 

  • Aplikacja online,
  • Testy rekrutacyjne online – test znajomości języka angielskiego, test analityczny SHL,
  • Wywiad kompetencyjny z rekruterem,
  • Assessment Center I spotkanie z przedstawicielami wybranych działów.

 

 

 

 

 

 

Oferty pracodawców