Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Jeronimo Martins w czołówce najbardziej pożądanych pracodawców

Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, Drogerii Hebe i Hebe Apteka, to jeden z najbardziej pożądanych przez studentów pracodawców. W 27. edycji badania Pracodawca Roku® AIESEC Polska firma Jeronimo Martins zajęła 5. miejsce .

Jako kluczowe czynniki decydujące o wskazaniu firm jako top pracodawców na polskim rynku studenci wymienili: aktywność na rynku, popularność, wysokość zarobków, zgodność branży z ich zainteresowaniami, styl i atmosferę pracy, możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia oraz opinię znajomych.

Skala działania

Ze względu na ogromną skalę działania: ponad 29 000 sklepów w 1000 miejscowości, 67 tys. pracowników, 16 centrów dystrybucji, pozycję lidera rynku (24% udziału), młodzi ludzie mają wspaniałą okazję do zdobycia ogromnego doświadczenia i know-how, realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów, spełniania potrzeb i oczekiwań, a nawet kreowania postaw konsumenckich.

Olbrzymie możliwości rozwoju

Jeronimo Martins oferuje olbrzymie możliwości rozwoju w różnych obszarach i udział w ambitnych projektach, m.in. w działach: zakupów, rozwoju jakości produktu, marketingu, logistyki, łańcucha dostaw, zarządzania sklepami, czyli operacji i sprzedaży, finansów czy HR. To wyjątkowa szansa na zdobycie bezcennego doświadczenia i wiedzy o tym, jak działa firma będąca liderem branży retail, osiągająca sukcesy na różnych rynkach. Młodzi ludzie mogą liczyć też na wartościowe kontakty: poznają ciekawe osoby, z którymi być może nawiążą przyjaźnie, oraz odwiedzą Portugalię, czyli kraj, z którego się wywodzimy.

Dołącz do nas!

Warto szukać swojego miejsca z Jeronimo Martins. Firma ciągle się rozwija i jest otwarta na ambitne osoby, które dołączą do lidera i będą miały realny wpływ na dalszy rozwój sieci sklepów Biedronka oraz Drogerii Hebe i Hebe Apteka.

Zapraszamy: https://karierawjm.pl/