Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Jesteś otwarty na nowe wyzwania? Szukasz pracy? Znasz języki? Zaaplikuj do Capgemini!

Jak wygląda praca w Capgemini?

Capgemini oferuje pracę zarówno humanistom mówiącym językami, jak i ekonomistom czy informatykom. Z pewnością jesteśmy miejscem dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, lubią pracę w zespole i są ciekawi nowych doświadczeń. Do zespołów outsourcingu nie musisz mieć długiego doświadczenia zawodowego, zapewniamy pakiet szkoleń (nawet z języka polskiego dla obcokrajowców) i niezbędną pomoc na starcie, a potem możliwość wyjazdów zagranicznych i ciągłego kontaktu z danym językiem obcym poprzez pracę dla klientów z całego świata. U nas możesz się naprawdę wiele nauczyć: pracy z klientem, kontaktów biznesowych, doświadczenia w sferze finansów, marketingu, ekonomii czy technologii.

Kogo szukamy?

Rozwijamy się i rekrutujemy przez cały rok. Mamy szeroką ofertę zatrudnienia zarówno dla osób u progu kariery zawodowej jak i tych z dużym doświadczeniem. U naszych kandydatów cenimy aktywną postawę, pasję w realizowaniu celów, motywację. Jeśli zatem znasz język obcy i chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową w międzynarodowej firmie, zapraszamy do nas!

W Katowicach i Krakowie oferujemy zatrudnienie w dwóch działach: BPO – związanym z obszarami biznesowymi takimi jak finanse, księgowość, zarządzanie, HR; oraz IS ukierunkowanym na procesy IT oraz wsparcie informatyczne. W tych obszarach wspieramy rozwój firm z całego świata z branż jak np. telekomunikacja, media i rozrywka, energetyka, motoryzacja, bankowość, logistyka, produkcja czy sektor publiczny.

Zapraszamy do przejrzenia naszych aktualnych ofert: http://upgradeyourcareer.pl/