Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Języki obce wcale nie takie obce – podejmij wyzwanie Accenture!

Jeśli znasz języki obce lub dopiero zaczynasz się ich uczyć – zastanawiasz się jak ich znajomość może przydać Ci się nie tylko w podróżach, ale przede wszystkim w rozwoju kariery? Spróbuj swoich sił w konkursie Accenture i zobacz, na ile najbardziej popularne języki obce, których codziennie używają setki pracowników nowoczesnych usług dla biznesu w Warszawie i Krakowie, nie są Ci obce!

Accenture Operations jest częścią Accenture w Polsce, która zajmuje się sektorem nowoczesnych usług dla biznesu. Posiada swoje biura w Warszawie i w Krakowie, ale ich oferty pracy można znaleźć w biurach karier w całej Polsce. Wśród propozycji pracy dla osób, które władają językami obcymi, można też znaleźć oferty, z takich obszarów jak: zakupy, logistyka, IT, księgowość, media społecznościowe i marketing oraz zarządzanie i koordynowanie projektami. Róźnorodność obszarów, w których można się rozwijać jest jedną z zalet pracy w Accenture Operations. Do tego można dodać międzynarodową atmosferę, nowoczesne narzędzia i otoczenie pracy oraz automatyzację procesów dostępnych dla wszystkich pracowników, z których każdy ma szansę zaangażować się w dodatkowe projekty oraz realizować swoje pomysły.

Proces rekrutacji jest bardzo przejrzysty i składa się zazwyczaj z 3 etapów – wywiadu telefonicznego, rozmowy z doświadczonym rekruterem oraz rozmowy z przyszłym managerem. W przypadku kiedy wymagana jest znajomość języka obcego jest on weryfikowany przez specjalistów. Rekruterów Accenture Operations można także spotkać na targach pracy oraz warsztatach organizowanych na uczelniach w całej Polsce. Najczęściej poszukują osób ze znajomością języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego ale także arabskiego, tureckiego i hebrajskiego. Accenture Operations od kilku lat organizuje Breakfast with Leaders – nieformalne spotkania dla studentów z menadżerami wysokiego szczebla. Przy kawie i przekąskach studenci mogą porozmawiać o możliwościach rozwoju, jakie oferuje Accenture, aktualnych trendach w biznesie oraz o radach dotyczących ich przyszłej kariery zawodowej. Poza tym Accenture Operations organizuje wykłady i warsztaty na uczelniach w całej Polsce zarówno z tematyki czysto biznesowej (finanse, księgowość, marketing), jak i z umiejętności miękkich (warsztaty z zarządzania zespołem, gry interaktywne wprowadzające w tematykę Six Sigma). Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie na Facebooku. Warto podkreślić, że udział w takich wydarzeniach to nie tylko szansa na poznanie firmy, ale również okazja do zdobycia nowej wiedzy, rozpoczęcia praktyk, czy rozpoczęcia swojej kariery zawodowej.

https://www.facebook.com/AccentureOperationsPoland/?fref=ts

Jeśli znasz języki obce, chcesz się rozwijać, cenisz sobie przyjazne środowisko pracy oraz możliwość nawiązania kontaktu z ludźmi z całego świata i rozwoju swojej kariery – złóż aplikację do Accenture. Więcej przydatnych informacji i aktualnych ofert pracy możesz znaleźć na stronie internetowej Accenture pracaaccenture.pl oraz na stronach największych portali pracy w całej Polsce.

Znajomość języków obcych i motywacja do pracy w międzynarodowej firmie to dopiero początek. Accenture Operations stwarza warunki rozwoju i pracy z najbardziej prestiżowymi klientami na całym świecie. Zachęcamy wszystkich poliglotów i fanów nauki języków obcych do wzięcia udziału w konkursie Accenture. Fantastyczne nagrody, takie jak: głośniki Lenovo Bluetooth BT410 i kamery sportowe GO PRO HERO+ czekają właśnie na Ciebie.