Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

JOBS SPOT 2014 w Katowicach już 19 listopada 2014

Już wkrótce odbędzie się jesienna edycja targów kariery, czyli JOBS SPOT 2014 w Katowicach. Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów, zainteresowanych ofertami pracy, praktyk i staży już 19 listopada 2014 r., w godzinach od 10.00 do 15.00, na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, gdzie czekać będzie wiele atrakcji.

Studenci i absolwenci będą mogli spotkać się z czołowymi pracodawcami, którzy przygotowali oferty pracy, praktyk i staży. Każdy uczestnik otrzyma Mapę Pracodawców z profilami wystawców i innymi praktycznymi informacjami. Studenci będą mogli również zasiąść z pracodawcami do ROZMÓW PRZY OKRĄGŁYM STOLE. W tej sprawdzonej już i lubianej formule spotkań, młodzi ludzie mogą porozmawiać z pracodawcą twarzą w twarz i poznać go z innej strony. Rozmowy odbywają się w małych grupkach (8-10 osób) i trwają około 30 minut. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, warto się wcześniej zarejestrować.
O godzinie 10.00 chętni będą mogli wziąć udział w grze biznesowej, zorganizowanej przez WUP Katowice (zapisy – Biuro Karier UŚ).
O godz. 13.00 eksperci z GoldenLine poprowadzą warsztat „Personal branding w Internecie, czyli jak dobrze zaprezentować się jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną” (zapisy: biuro@targikariery.pl)
Uczestnicy Targów będą dać swoje dokumenty rekrutacyjne do sprawdzenia specjalistom w CV Point, a każdy, kto przyjdzie do Foto Point na stoisku GoldenLine, będzie mógł bezpłatnie zrobić profesjonalne zdjęcie.
Zapraszamy również do STREFY KONKURSÓW i NAGRÓD, znajdującej się przy stoisku recepcyjnym, gdzie czekają atrakcyjne nagrody.
Z Chorzowa i Sosnowca będzie kursował bezpłatny autobus prosto na targi!
Szczegóły: www.jobsspot.pl,
Ważne informacje:
JOBS SPOT 2014 w Katowicach
Wydział Prawa i Administracji UŚ, ul. Bankowa 11 b, Katowice
TERMIN: 19 listopada 2014 roku, godz. 10.00-15.00
Organizatorzy Targów: Markline oraz HRM Institute,
Patronat honorowy: prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego
Partner Strategiczny:  Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego
Wystawcy: Alexander Mann Solutions, Biuro Karier UŚ, Camp Leaders Poland, Capgemini, GoldenLine, Kariera na Start, NGA, Pracuj, Prudential Polska, PwC, Soloplan, UPC Polska, Webanywhere, WUP Katowice.
Patroni Medialni: Eurostudent, GoldenLine, Praca.pl, Monster Polska, TVP Katowice, GazetaPraca.pl, Wolters Kluwer, infoPraca, Kariera w Finansach, Kariera Plus, Semestr, Podaj Dalej!, Radio Eska Śląsk, Manko, pracuj.pl.
Kontakt: Julia Bojanowska, Koordynator Targów, julia.bojanowska@hrminstitute.pl