Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

JOBS SPOT 2014 w Krakowie już 18 listopada 2014

Już 18 listopada 2014 r., w godz. Od 10.00 do 15.00, na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ odbędzie się jesienna edycja targów Kariery, czyli JOBS SPOT 2014 w Krakowie! Zapraszamy wszystkich szukających pracy, praktyki czy stażu, albo chcących założyć własną działalność.

Jakie atrakcje czekają na studentów i absolwentów? Przede wszystkim spotkania z czołowymi pracodawcami z regionu i ogólnopolskimi, którzy przygotowali oferty pracy, praktyk i staży. Każdy uczestnik otrzyma Mapę Pracodawców z profilami wystawców i innymi praktycznymi informacjami. Studenci będą mogli również zasiąść z pracodawcami do ROZMÓW PRZY OKRĄGŁYM STOLE. W tej sprawdzonej już i lubianej formule spotkań, młodzi ludzie mogą porozmawiać z pracodawcą twarzą w twarz i poznać go z innej strony. Rozmowy odbywają się w małych grupkach (8-10 osób) i trwają około 30 minut. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, warto się wcześniej zarejestrować.
W czasie targów warto zajrzeć do STREFY WIEDZY i wziąć udział w warsztatach i prezentacjach, o tematyce związanej z efektywnym poszukiwaniem pracy, aspektami prawnymi zatrudnienia, rozwojem osobistym, jak również z zakładaniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.
Wydział Zarządzania (hall główny):
10.00: Oko w oko z rekruterem – Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.,
11.00: Pozamiataj w Social MediaSocjomania,
12.00: Umowy NIE „śmieciowe” – studia i praca – Randstad Polska Sp. z o.o.,
13.00: warsztat Personal branding w Internecie, czyli jak dobrze zaprezentować się jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną – GoldenLine (zapisy: biuro@targikariery.pl)
Wydział Matematyki i Informatyki, sala 0004:
12.00: Autostrada przedsiębiorczości – kurs na innowacje – Zofia Gródek-Szostak, ekspert w zakresie przedsiębiorczości,
13.00: Kariera w Interii – dla programisty i humanisty, Grupa INTERIA.PL,
14.00: Umowa o pracę czy umowa cywilna? PIP, Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie
Uczestnicy Targów będą również mogli również sprawdzić swoje dokumenty rekrutacyjne w CV Point, gdzie będą czekać specjaliści z Grafton Recruitment Polska, Randstad Polska oraz Sekcji Karier UJ. Odpowiednie zdjęcie w CV lub w profilu, to również trudna sprawa – każdy, kto przyjdzie do Foto Point będzie mógł bezpłatnie zrobić profesjonalne zdjęcie.
Warto również zajrzeć do STREFY KONKURSÓW i NAGRÓD, znajdującej się przy stoisku recepcyjnym, gdzie czeka wiele atrakcyjnych nagród!
Szczegóły: www.jobsspot.pl,
Gdzie?: Kampus UJ, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Łojasiewicza 4, Kraków
Kiedy?: 18 listopada 2014 roku, w godz. 10.00-15.00
Sponsor: State Street
Patronat honorowy: Prof. dr hab. med. Wojciech Nowak JM Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego
Partner Strategiczny:  Sekcja Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Wystawcy:Aon Hewitt, Bank Zachodni WBK, Brown Brothers Harriman, Capgemini, Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana, CPL Integrated Services, Euroclear Bank, Go Global, GoldenLine, H&M, Interia, KPMG, Motorola Solutions Systems, Muzeum Narodowe w Krakowie, Nokia Solutions & Networks, PIP w Krakowie, Prudential Polska, Sekcja Karier UJ, Serco European Services, Soloplan, WUP Kraków, Zofia Gródek-Szostak.
Patroni Medialni: Eurostudent, infoPraca, Monster Polska, GazetaPraca.pl, Praca.pl, Wolters Kluwer, Kariera w Finansach, Kariera Plus, Semestr, Podaj Dalej!, Radio Eska Kraków, Manko, pracuj.pl, GoldenLine.
Kontakt: Julia Bojanowska, Koordynator Targów, julia.bojanowska@hrminstitute.pl