Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

JOBS SPOT na Uniwersytecie Jagiellońskim 16 października 2013 roku

Już 16 października 2013 roku na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się pierwsza edycja JOBS SPOT w Krakowie.

JOBS SPOT 2013 to nowa inicjatywa pozwalająca pracodawcom na przedstawienie oferty pracy, praktyk i staży studentom już na początku roku akademickiego, kiedy najbardziej utalentowani kandydaci są dostępni. O wiele mniejsza liczba imprez targowych pozwala na dotarcie z komunikatem pracodawcy do szerszej grupy kandydatów.

 

Spotkania JOBS SPOT mają charakter wydarzeń targowych, z możliwością przeprowadzenia warsztatów ze studentami w innowacyjnej formule. Podczas 30 minutowego spotkania pracodawca i 8-10 studentów będą mogli spotkać się razem przy okrągłym stole. Spotkanie to pozwoli na bezpośrednią rozmowę kandydatów i firm, zadawanie pytań, komentowanie oferty czy materiałów rekrutacyjnych. Ponadto, zamiast katalogu targowego uczestnicy JOBS SPOT otrzymają mapę pracodawców z drogowskazami dotyczącymi planowania kariery, wraz z wizytówkami pracodawców.

 

Zapraszamy do udziału!

 

Dokładny adres: Kampus UJ, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Prof. St. Łojasiewicza 4, Kraków
Termin: 16 października 2013 roku
Godziny otwarcia: 10.00-15.00

CO: atrakcyjni pracodawcy; praca; praktyki; staże; prezentacje; warsztaty; okrągły stół; mapa pracodawców

Organizatorem JOBS SPOT jest HRM Institute, a Partnerem Strategicznym Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 


 

Szczegóły: www.jobsspot.pl