Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

FDM Grupa Polska Sp. z o. o.

al. Pokoju 18, 31-564 Kraków

EnquiriesPL@fdmgroup.com

https://www.fdmgroup.com/pl

02.11.2022

Junior Software Developer (Program FDM dla absolwentów)

Województwa:
 • mazowieckie
 • małopolskie
Branże:
 • Informatyka / Telekomunikacja
Typ:
 • praca

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Benefity: ubezpieczenie, opieka medyczna, opieka psychologiczna, karta sportowa, szkolenia

 

O naszej firmie

 

FDM jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi doradztwa dla przedsiębiorstw, zapewniając im dostęp do najlepszych kadr. Rekrutujemy i szkolimy absolwentów, byłych pracowników sił zbrojnych i osoby powracające do pracy, przygotowując je do roli specjalistów w zakresie IT i biznesu, a następnie wdrażając do pracy jako naszych konsultantów w renomowanych firmach polskich i międzynarodowych.

 

Naszym klientom dajemy dostęp do wykwalifikowanych specjalistów, reprezentujących zawody przyszłości. Kandydatom oferujemy możliwość szkolenia i rozpoczęcia pracy bez własnego wkładu finansowego. Posiadając centra w Europie, Ameryce Północnej i regionie Azji i Pacyfiku, FDM stał się jednym z głównych międzynarodowych pracodawców, a dzięki polityce równych szans, wysokiej jakości kursom i licznym programom pracowniczym, FDM zdobył szereg nagród i akredytacji.

 

O programie

 

Program FDM dla absolwentów jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy ukończyli studia i poszukują okazji do nabycia nowych umiejętności, zdobycia atrakcyjnej pozycji bez wcześniejszego doświadczenia, możliwość rozpoczęcia pracy w wymarzonej firmie lub sposobu na podniesienie swoich zarobków. FDM jest obecna na rynku ponad 30 lat i dotychczas zapewniła pracę ponad 5 500 pracownikom na całym świecie.

 

Po zakwalifikowaniu się do programu absolwenci mogą liczyć na intensywne 7-14 tygodniowe szkolenie, umożliwiające zdobycie nowych kwalifikacji. Zajęcia prowadzone są przez uznanych w swoich dziedzinach ekspertów, dyplomowanych nauczycieli, ale także wieloletnich praktyków. Jeśli kandydat pomyślnie przejdzie szkolenie, oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia praktycznego, podczas minimum 18 miesięcy pracy dla jednej z firm, która z nami współpracuje.

 

Zapraszamy kandydatów ze wszystkich kierunków i uniwersytetów, nie wymagamy żadnego wcześniejszego doświadczenia, a jedynie zainteresowania nauką, a następnie pracą na pełny etat. Absolwent zaczyna zarabiać już na etapie szkolenia, jak każdy regularny pracownik. Rekrutujemy cały czas i dysponujemy terminami rozpoczęcia programu na przestrzeni całego roku.

 

 

Czego oczekujemy:

 

 • Wykształcenia wyższego (średnia ocen co najmniej 4.0)
 • Znajomości języka angielskiego (co najmniej na poziomie B2)
 • Zezwolenia na pracę w Polsce
 • Gotowości do podjęcia pracy na okres 18 miesięcy
 • Dostępności w wymiarze pełnego etatu
 • Przejścia procesu kwalifikacyjnego, sprawdzającego motywację i predyspozycje kandydata

 

Co oferujemy:

 

 • 8-12 tygodni intensywnego szkolenia prowadzonego przez wykwalifikowaną kadrę
 • Minimum 18-miesięczne zatrudnienie u jednego z naszych klientów, wiodących firm polskich i międzynarodowych
 • Możliwość przekwalifikowania się lub zdobycia dodatkowych umiejętności bez wkładu finansowego
 • Stała opieka i wsparcie podczas treningu, jak również pracy u klienta, aby ten okres był nie tylko owocny merytorycznie, ale też bezpieczny
 • Międzynarodowo uznawane certyfikaty i kompetencje

 

Rozpatrywane będą tylko aplikacje w języku angielskim. Aplikować można na stronie: https://careers.fdmgroup.com/vacancies/vacancy-search-results.aspx lub wysyłając aplikację na adres: EnquiriesPL@fdmgroup.com

 

Kultura organizacyjna:

 

W naszym zespole pracuje ponad 85 narodowości, dlatego zachęcamy do integracji i celebrujemy różnorodność pod względem pochodzenia, kultury i umiejętności. Nasze inicjatywy, w ramach programu „Kobiety w IT”, wspierają kobiety w branży, dążąc do stworzenia zrównoważonego pod względem płci środowiska pracy.

 

Grupa FDM jest pracodawcą równych szans i wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą brani pod uwagę przy zatrudnieniu, bez względu na rasę, religię, płeć, orientację seksualną, wiek, niepełnosprawność lub jakikolwiek inny status chroniony prawem. Nasz zespół rekrutacyjny z przyjemnością pomoże w dostosowaniu się do wymogów procesu rekrutacji.

Oferty pracodawców