Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Juwenalia 2017. Wiemy, gdzie warto być!

Koncerty największych polskich gwiazd, zawody sportowe, korowody, pokazy mody, noce kabaretowe i stand-upy. Wiemy, gdzie warto być!

Juwenalia w Krakowie

Kraków rozpocznie świętowanie 9 maja i zakończy 14 maja. Ciekawe wydarzenia zaplanował Uniwersytet Ekonomiczny. UEK, oprócz koncertów m.in. Bovskiej czy The Dumplings, zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących: Fashion Night, Stand-up Night (wystąpią Robert Królczyk, Ewa Błachnio, Marcin Zbigniew Wojciech i Tomasz Jachimek) i noc kinową (obejrzeć będzie można m.in. horror – Ring!)

Więcej tutaj: 

http://juwenaliauek.pl/ i www.juwenalia.krakow.pl

Politechnika Lubelska

10 maja rozpoczną się korowodem Juwenalia Politechniki Lubelskiej. Politechnika zaprosiła na Juwenalia znane gwiazdy. Zagrają m.in. Agnieszkę Chylińską, Patrycję Markowską, Eneja, Organka i Happysad.

Więcej tutaj: 

https://www.facebook.com/Juwenalia-Politechniki-Lubelskiej-2017-700680266693858/

Politechnika Warszawska

Juwenalia Politechniki Warszawskiej odbędą się już 19 i 20 maja 2017 roku. Zaplanowano koncerty zespołów: Rasmentalism, Happysad, Lady Pank, T.Love, Tabu, Braci Figo Fago, Tede i Kultu. Dwa majowe wieczory, wypełnione muzycznymi doznaniami to nie wszystko! Juwenalia Politechniki Warszawskiej, jak co roku, poprzedzi gra miejska, która odbędzie się na tydzień przed głównym wydarzeniem.

Więcej tutaj: 

https://www.facebook.com/events/1204659839651124/


Technikalia Gdańsk

Odbędą się w dniach 6-12 maja. Zaplanowano igrzyska, które pozwolą przenieść się w czasy starożytnego Rzymu, kino pod chmurką, dzień sportu i koncerty m.in. zespołów HEY i Perfect.

Więcej informacji tutaj: 

www.technikalia.gda.pl


Politechnika Wrocławska

Juwenalia odbędą się w dniach 8-14 maja. Jak co roku rozpoczną się od śniadania z rektorem. Studenci realizować będą projekt Juwenalia Językowe 2017 „Dziki Zachód i Tajemniczy Wschód”. W jego ramach odbędzie się wiele różnorodnych konkursów, quizów z nagrodami, prezentacji oraz zabaw językowych i krajoznawczych dla studentów. Na studentów czeka też Żaktando.

Więcej informacji tutaj: 

www.juwenalia.pwr.edu.pl/