Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

JUWENALIA CZAS ZACZĄĆ!

Chcesz poznać programy imprez juwenaliowych oraz wziąć udział w zakręconych konkursach? Wejdź na www.juwenalia.eurostudent.pl!

Portal Eurostudent.pl wyszedł naprzeciw wszystkim juwenaliowym imprezowiczom i stworzył specjalny serwis www.juwenalia.eurostudent.pl, w którym możecie dowiedzieć się, jakie atrakcje czekają na Was na tegorocznych juwenaliach, przeczytać aktualne newsy od organizatorów, obejrzeć najlepsze zdjęcia z ubiegłorocznych (a wkrótce także aktualnych) imprez juwenaliowych oraz wziąć udział w dwóch ciekawych konkursach.
 
Na początku maja rusza pierwszy wielki konkurs juwenaliowy czyli Plebiscyt na Najlepsze Przebranie Juwenaliowe 2008. Będziecie mogli pochwalić się swoim oryginalnym juwenaliowym przebraniem i dzięki temu zgarnąć atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wygrywa to przebranie, które zdobędzie największe uznanie internautów. Uwaga! Dla głosujących również przewidziano odjazdowe nagrody!
 
Pod koniec maja wystartuje drugi wielki konkurs juwenaliowy – na Najlepsze Juwenalia 2008. W konkursie będą mogli wziąć udział wszyscy studenci, którzy uważają, że… juwenalia w ich mieście były najlepsze! Przewidziana jest zaciekła walka na głosy studentów z całej Polski. Oprócz satysfakcji z rywalizacji o tytuł najlepszych juwenaliów dla swojego miasta, uczestnicy mają zagwarantowaną szansę na zdobycie cennych nagród.
 
Eurostundent.pl patronuje juwenaliom w największych miastach akademickich.
 
Wkręć się w juwenalia z www.juwenalia.eurostudent.pl!