Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Juwenalia Kraków

Perła Juwenalia UEK 2017 nie zwalniają tempa i ogłaszają kolejne nowości! Trzecią gwiazdą Koncertu Głównego będzie zespół The Dumplings i obok Zeusa i Toma Swoona będą tworzyć najlepszy koncert juwenaliowy w Polsce! Ale to nie koniec elektryzujących wieści. Po raz pierwszy w historii na terenie imprezy powstanie druga scena! Czeka nas prawdziwa rewolucja. To wszystko oznacza, że podczas tegorocznego Koncertu Głównego czekają nas PRZYNAJMNIEJ podwójne emocje. Warto zapamiętać tę datę – 18 maja. Widzimy się na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Druga pula biletów w sprzedaży. YOUR CHOICE, MAKE NOISE!

Opisy artystów:

1# Zeus (Kamil Rutkowski) – Polski raper i producent muzyczny. Członek grupy muzycznej Pierwszy Milion. Solowy debiut rapera pt. Re-Mix-Tape – Volume 1 ukazał się w 2007 roku. W czerwcu 2008 Zeus wygrał ogólnopolski konkurs na demo roku zorganizowany przez magazyn WuDoo. Główną nagrodą było nagranie i wydanie albumu. 9 października 2015 roku swoją premierę miała płyta Zeus. Jest super., która otrzymała status złotej płyty.

#2 Tom Swoon (Dorian Tomasiak) – Polski DJ i producent muzyczny. Ma dopiero 24 lata, a już znalazł się w notowaniu top100 DJs wg DJMag obok takich artystów jak Avicii, Calvin Harris czy Martin Garrix . W 2015 zajmował w tym zestawieniu 46 miejsce, jest to zdecydowanie najlepszy wynik nie tylko w jego karierze, ale również w historii polskiej muzyki elektronicznej. Jego remiks piosenki Burn It Down zespołu Linkin Park znalazł się na ich albumie, a w 2016 roku podczas pożegnalnej trasy koncertowej Avicii’ego to właśnie on zagrał support na jego jedynym koncercie w Polsce.

#3 The Dumplings (Justyna Święs i Jakub Karaś) – młody duet ze Śląska tworzący muzykę z gatunku electropop. Jak sami przyznają poznali się w szkole na konkursie piosenki i od tego czasu niezmiennie współpracują razem. Efektem ich pracy są do tej pory dwa albumy. Debiutancki „No Bad Days” ukazał się w 2014 roku i został między innymi nagrodzony Fryderykiem w kategorii fonograficzny debiut roku. Drugi, „Sea You Later” z 2015 roku sprzedał się w kilkunastu tysiącach egzemplarzy dzięki czemu uzyskał status złotej płyty. Ich ostatni klip „Kto zobaczy” promuje edycję specjalną ostatniego krążka. Mają na swoim koncie występy m.in. na Open’er Festivalu, OFF Festiwalu czy na festiwalach showcase’owych w Wielkiej Brytanii tj. Liverpool SoundCity i The Great Escape w Brighton.

II pula biletów na Koncert Główny Perła Juwenalia UEK 2017 jest dostępna:
–    na portalu eBilet pod linkiem – https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/juwenalia/
–    w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu UEK
–    we wszystkich salonach Empik w całej Polsce
–    na fanpage’u Juwenalia UEK poprzez aplikację “Kup Bilet Online!”

Ceny biletów w II puli:
–    Student UEK: 20 PLN
–    Student: 25 PLN
–    Normalny: 30 PLN