Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Juwenalia Śląskie

W tym roku ten największy na Śląsku studencki festiwal odbędzie się w dnaich 21-26 maja.
Tradycyjnie już, tydzień rozpocznie Barwny Korowód. Studenci przejdą ulicami Katowic od Uniwersytetu Ekonomicznego przez Politechnikę Śląską i Uniwersytet Śląski aż pod ,,Spodek", gdzie czekać będzie scena z gwiazdą niespodzianką! Dla najwytrwalszych uczestników przewidziana jest impreza "after party" w Oku Miasta. Fantastyczna atmosfera gwarantowana.

            Drugi dzień upłynie pod znakiem humoru. W klubie Studenckim Straszny Dwór o godzinie 20.30 odbędzie się Kabareton, podczas którego gwiazdy polskiego kabaretu rozbawią studentów do łez!

            Trzeci dzień zabawy to Reggaenalia UŚ na Osiedlu Akademickim – Ligota, gdzie przez cały dzień odbywać się będą szalone gry i zabawy, a już o godznie 18.00 na scenę wkroczy pierwszy zespół.

            Czwarty dzień upłynie w rytmach Disco-Polo. W klubie Straszny Dwór wystąpi legendarny już Zenon Martyniuk z zespołem AKCENT. Zabawa przewidziana do białego rana.

            Piąty dzień rozpoczyna Totalną Inwazję Studentów. W tym roku nastąpi ona na Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Muzyczną rozgrzewkę od godziny 17.00 zaserwują lauraci festiwalu FAZA, następnie na scenie pojawią się prawdziwe gwiazdy: Fisz Emade, Lao Che i Strachy na Lachy.

            Szósty dzień studenckiego święta to druga część Inwazji na Dolinę Trzech Stawów. Na głównej scenie zagrają: Eris is ma homegirl, Enej, Vavamuffin oraz Coma.

            Dzień siódmy pozostaje studentom na zasłużony odpoczynek…

 

            Serdecznie zapraszamy na Juwenalia Śląskie 2012. Więcej informacji na www.juwenaliaslaskie.pl oraz www.facebook.com/JuweSlaskie.