Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Juwenalia Zagłębiowskie

Już od 14 maja studenci przejmują władzę nad całym Zagłębiem Dąbrowskim, gdyż to właśnie wtedy rozpoczynają się Juwenalia Zagłębiowskie. Porozumienie Samorządów Studenckich poczyniło odpowiednie pracę, by ta największa cykliczna impreza kulturalna odbywająca się na terenie Sosnowca okazała się spektakularnym sukcesem

            14 maja – od godziny 8 rano do 15 będziemy szukać dawców szpiku oraz popularyzować tę idee. O 20.00 rozpocznię się wielki turniej Bowlingowy, gdzie do wygrania będą wartościowe nagrody.

            15 maja – Drugi dzień nazwany został wojną światów, rozpocznie się on o 8.00 od między uczelnianej wojny na lasery, mobilizacaj najlepszych „strzelców” już trwa.

            16 maja –Trzeciego dnia sceną główną dla juwenaliowych wydarzeń będzie teren osiedla akademickiego SUM. Dzień ów został nazwany dniem BITWY MORSKIEJ, gry i zabawy w tej konwencji zaczną się od godziny 15.00. O godzinie 23.00 zapraszamy na KINO POD GWIAZDAMI z samymi hitami

            17 maja – Czwarty dzień przeznaczony został na koncert klubowy w klubie INFERNO. Muzyczną rozgrzewkę od godziny 19.00 rozpocznie finalista festiwalu amatorskich zespołów artystcznych FAZA. Tego wieczoru wystąpi również VENT oraz gwiazda główna – zespół AKURAT.

            18 maja – Piąty, finałowy dzień Juwenaliów to dzień WIELKIEGO KONCERTU PLENEROWEGO UŚ, który odbędzie się na osiedlu akademickim UŚ. Od godziny 16.00 zaczynamy gry, zabawy oraz wielkie studenckie grillowanie, natomiast wieczorem szykujcie się na odjechany koncert Gwiazdy Głównej imprezy- kto to taki? Tego dowiecie się na stronie internetowej www.juwenaliazaglebiowskie.pl. Tego nie można przegapić!

            Weekend to czas na zasłużony odpoczynek….