Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Już 16 lutego rusza czwarta edycja konkursu Experience PwC!

Weź udział w interaktywnym konkursie przeznaczonym dla studentów III, IV i V roku oraz absolwentów studiów wyższych zainteresowanych tematyką finansów, rachunkowości lub prawa podatkowego!

Do tej pory wyłoniliśmy ponad 30 laureatów, którzy zostali nagrodzeni praktykami w naszej firmie. Część z nich otrzymała od nas ofertę stałej pracy, rozpoczynając w ten sposób swoją karierę w PwC.
 
Pierwszy etap Experience PwC to test on-line dotyczący wybranego przez uczestników obszaru: audytu, doradztwa podatkowego lub doradztwa finansowego.
 
Osoby, które prześlą najlepsze odpowiedzi na pytania testowe, zaprosimy do drugiego etapu, którym będzie case on-line z jednej z powyższych dziedzin.
 
Autorzy najlepszych rozwiązań, zostaną zaproszeni na finał mający charakter Konferencji Wyjazdowej. Finaliści będą musieli zmierzyć się nie tylko ze studium przypadku, ale także wykazać się umiejętnością pracy w zespole w czasie interaktywnego zadania grupowego. Ale praca to nie wszystko! Konferencja Wyjazdowa to także czas spędzony na wspólnej dobrej zabawie!
 
Zwycięska grupa nagrodzona zostanie zestawem nagród, pośród których znajdują się m.in.: wycieczki zagraniczne i biznesowe kursy językowe. Wybranym osobom zaproponujemy praktyki  w PricewaterhouseCoopers.
 
Rejestracja uczestników oraz pierwszy etap konkursu rozpoczną się 16 lutego na www.experiencepwc.pl
Na zgłoszenia oraz rozwiązanie pierwszego etapu konkursu czekamy do 15 marca.
 
Więcej informacji na www.experiencepwc.pl
 
Patroni Medialni: Magiel, Manko, Universum Polska, gazetapraca.pl, studentnews.pl