Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Już jutro ruszają 4 Sfery Kariery

Pogoda za oknem wyzwala nową energię, czas na działanie! Weź udział w Dniach rekrutacji
i doradztwa „4 SFERY KARIERY”! Pozwól swojej karierze rozkwitnąć.

 

Przyjdź 17 kwietnia na targi pracy i do CV Point

Porozmawiaj z pracodawcami i poznaj ich aktualne oferty pracy, praktyk i staży. Skonsultuj swoje CV z profesjonalistami pracującymi w działach HR. Biorąc udział w wydarzeniu masz możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firm i zadania im pytań poza formalną rozmową kwalifikacyjną. Być może stanie się ona pierwszym kontaktem
z przyszłym pracodawcą?

18 kwietnia zapraszamy na warsztaty

Jeśli chcesz poznasz siebie, dokonać bilansu własnych umiejętności, zainteresowań i wartości istotnych przy podejmowaniu decyzji zawodowych, zarejestruj się i weź udział w bezpłatnych warsztatach rozwojowych. Nauczysz się identyfikować swoje mocne strony i nabierzesz pewności w prezentowaniu siebie. Przygotuj się z nami do rozmów rekrutacyjnych online oraz sprawdź, jakie elementy są najważniejsze przy tworzeniu CV do branży finansowej i nie tylko. Eksperci podpowiedzą Ci także, jak zarządzać efektywnością i usprawniać procesy. Nauczysz się, w jaki sposób zrozumieć osoby pochodzące z innych kultur i jak skuteczniej z nimi współpracować. Odwiedzając nas, możesz także dowiedzieć się, jak dzięki wolontariatowi zbudować swoją silną pozycję na rynku pracy.

Zapraszamy Cię na dwa dni pełne możliwości! Dołącz do wydarzenia na Facebooku lub odwiedź stronę internetową Akademickiego Centrum Kariery UEK www.kariery.uek.krakow.pl i sprawdź program.