Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Już niedługo ruszy rejestracja do pierwszego etapu XIV edycji Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości!

Jesteś zainteresowany tematyką przedsiębiorczości? Chciałbyś zdobyć wiedzę przez doświadczenie i przekonać się, z jakimi problemami spotykają się przedsiębiorcy podczas prowadzenia biznesu? Zgłoś swoją trzyosobową drużynę i weź udział w konkursie!

Studenckie Forum Business Centre Club już po raz XIV organizuje wydarzenie, w którym uczniowie szkół średnich mogą zdobyć nowe doświadczenie, rozwijać umiejętności pracy w zespole oraz poznać praktyczną stronę biznesu. NZP to nie tylko konkurs, ale także Akademia Przedsiębiorczości, podczas której uczestnicy mają możliwość spotkania się z prawdziwymi przedsiębiorcami, wysłuchania ciekawych prelekcji oraz zadania pytań.

Pierwszy etap konkursu odbywa się przez specjalną platformę internetową i polega na rozwiązaniu zadania typu Case Study. Prace można nadsyłać w okresie od 15 lutego do 15 marca.
Do Finału Regionalnego, który odbędzie się 29 marca w Gdańsku, przechodzi 10 drużyn, spośród których wyłoniona zostanie ta najlepsza. Trzy osoby wezmą udział w Finale Ogólnopolskim, który zostanie rozegrany 13 kwietnia na Politechnice Białostockiej.