Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Już tylko 7 dni zostało osobom chcącym wziąć udział w konkursie Experience PwC!

Jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych? Interesujesz się ekonomią? Chcesz wygrać wycieczkę zagraniczną, kurs językowy, zestawy publikacji naukowych lub praktykę w PwC?

Jeśli tak – już dziś wejdź na www.experiencepwc.pl i rozwiąż test on-line dotyczący konkretnego, wybranego przez Ciebie obszaru: audytu, doradztwa podatkowego lub doradztwa finansowego.

Experience PwC ma charakter edukacyjny – uczestnikom konkursu chcemy pokazać jak na co dzień wygląda praca w konsultingu. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i zdobycia cennych nagród – mówi Zuzanna Rapkiewicz specjalista ds. rekrutacji i wizerunku pracodawcy w PricewaterhouseCoopers.

Wszystkie osoby, które prześlą poprawne odpowiedzi na pytania testowe, zostaną zaproszone do drugiego etapu – case’u on-line z jednej z dziedzin, która została wybrana w czasie rozwiązywania testu. W finale spotka się grupa 30 osób. W czasie trwania trzydniowej konferencji uczestnicy staną się konsultantami firmy doradczej. Ich zadaniem będzie poprawne rozwiązanie studium przypadku oraz wykazanie się umiejętnościami pracy w zespole, komunikacji, organizacji pracy i negocjacji.

Konkurs jest zdecydowanie szybszą i przyjemniejszą droga, aby zdobyć praktykę. Dla mnie była to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć jak wygląda praca audytora i sprawdzić czy się do niej nadaję – mówi Michał Mleko, laureat III edycji Experience PwC.

Na formularz zgłoszeniowy oraz rozwiązanie testu organizatorzy konkursu czekają do 1 listopada. Szczegóły na www.experiencepwc.pl.

Partnerzy konkursu: empik school, Wydawnictwo Naukowe PWN
Patroni medialni: Eurostudent, Forward, kariera.com.pl, Magiel, Manko, students.pl