Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Już za tydzień pierwszy koncert na trasie Everything Is Made In China w Polsce!

Już w najbliższy wtorek, 1 grudnia, koncertem w Warszawie rozpoczyna się trasa koncertowa rosyjskiego zespołu indie-rockowego, podczas której Everything Is Made In China promować będzie swój najnowszy album pt. „Automatic Movements”.

Trasa koncertowa obejmie sześć polskich miast:
01.12.09 – Warszawa – Hydrozagadka (nowa lokalizacja!)
02.12.09 – Gdynia – Klub Ucho
03.12.09 – Szczecin – Kontrasty
04.12.09 – Poznań – Klub Pod Minogą
05.12.09 – Ostrzeszów – Kawiarnia Baszta
06.12.09 – Kraków – Pod Jaszczurami
 
Muzyka, grana przez EIMIC, inspirowana jest takimi zespołami, jak Godspeed You! Black Emperor, Mogwai czy Radiohead, ale także Smashing Pumpkins i Broken Social Scene, dzięki czemu muzycy umiejętnie łączą mocne, gitarowe granie indie z elementami post-rocka i ambientowej elektroniki.
Każdy występ Everything Is Made In China wzbogacony jest również o specjalnie przygotowane wizualizacje, które stanowią znakomite dopełnienie dynamicznej, szczerej muzyki, tworząc z występów niepowtarzalny show.
Zespół jest doskonale odbierany przez polską publiczność. Po swoim pierwszym występie na Heineken Open’er Festival w 2008r. w Gdyni, zakończonym dwoma bisami, zespół w lutym 2009r. w ramach trasy koncertowej po Rosji, Litwie i Finlandii odwiedził również Polskę.
Płyta „Automatic Movements” przygotowywana była w studiu Chemical Sound w Kanadzie pod czujnym okiem Dean’a Marino i Jason’a Sadlovskiego. Z nowym materiałem można zapoznać się na: http://eimicmusic.com/.
 
Skład Everything Is Made In China:
Maksim Fedorov: wokal, gitara
Aleksey Zotov: perkusja
Filip Prem’yak: bas, klawisze
Il’ya Kolesnikov: wizualizacje
 
Więcej informacji na:
 
Na koncert zaprasza:
Agencja Koncertowa artWERK

www.artwerk.pl