Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

KARAOKE 100 HITÓW idealne na prezent

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji odkryć w sobie gwiazdy to premiera najnowszego Karaoke 100 Hitów jest do tego idealną okazją. Już dziś na rynku pojawia się jeden z najciekawszych i najlepiej sprzedających się od lat zestawów karaoke.

Techland z przyjemnością informuje o premierze kolejnej odsłony jednego z najpopularniejszych karaoke ostatnich lat. Już dziś na półkach sklepowych w całej Polsce dostępne jest Karaoke 100 Hitów! Składanka, do której dołączony jest mikrofon, przeznaczona jest na komputery PC oraz odtwarzacze DVD.

 

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji odkryć w sobie gwiazdy to premiera najnowszego Karaoke 100 Hitów jest do tego idealną okazją. Już dziś na rynku pojawia się jeden z najciekawszych i najlepiej sprzedających się od lat zestawów karaoke. Najnowsze wydanie zawiera aż 100 hitów muzyki polskiej i zagranicznej. Znajdą się tam m.in. takie hity jak: „Nothing Else Matters”, „Trójkąty i kwadraty”, „Somebody that I used to know”, „Baśka” czy kultowa „Mamona”.


„Gry video to coraz popularniejsze prezenty świąteczne. Według raportu Delloite „Zakupy świąteczne 2013: Przepis Polaka na święta – szturm na sklepy czy zakupy kontrolowane” aż 12% Polaków w tym roku planuje kupić grę komputową na prezent. Z kolei karaoke to tytuł, który z roku na rok cieszy się bardzo dużą i wciąż rosnącą popularnością. Przed rokiem zanotowaliśmy rekordowe zainteresowanie dla gier z tej serii właśnie w sezonie świątecznym. Najnowsze wydanie karaoke zawiera aż 100 różnych utworów, w tym zagraniczne hity, polskie nowości oraz klasyki. Każdy, nawet najbardziej wymagający odbiorca, znajdzie tutaj coś dla siebie.” –  komentuje Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland.

Najnowsze karaoke to wspaniała zabawa z muzycznymi gwiazdami i wiecznie żywymi legendami. Grać można samemu lub z przyjaciółmi realizując pełen tryb kariery od domowego śpiewaka, aż po gwiazdę estrady. Dzięki funkcji oceny śpiewu istnieje możliwość stałego szkolenia swoich umiejętności wokalnych. Karaoke przeznaczona jest dla szerokiej grupy odbiorców. Świetnie sprawdzi się na wszelkiego typu imprezach czy podczas rodzinnych obiadów. Karaoke 100 Hitów można uruchomić zarówno w standardowym komputerze PC, jak stacjonarnym odtwarzaczu DVD bez konieczności używania komputera. Program zawiera kilka trybów rozgrywki: solo, szybka gra oraz impreza. Grać można także na różnych poziomach trudności – od nowicjusza do mistrza śpiewu.

Patronat medialny nad Karaoke 100 Hitów objęło Radio Złote Przeboje, telewizja 4FunTV oraz Demotywatory.pl i Ceneo.pl.