Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kariera na wagę złota

Kariera w obszarach finansowych niejedno ma imię, a w przypadku EY oznacza wiele ścieżek i perspektyw. Jeśli zastanawiasz się nad dalszą drogą po studiach finansowych lub ekonomicznych, a Twoim celem jest zarówno zgłębianie wiedzy, jak i rozwój umiejętności interpersonalnych – audyt może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Praca w Dziale Audytu co roku oferuje możliwość poznania różnych biznesów od środka. Studenci i absolwenci mają szansę zdobywać doświadczenie pod okiem specjalistów, korzystając przy okazji z najbardziej innowacyjnych technologii analitycznych w branży. W EY możesz rozwijać się w obszarach: analizy środków pieniężnych, należności i zobowiązań, środków trwałych, testów efektywności kontroli wewnętrznej czy analizy biznesowej przychodów oraz kosztów spółek – od start-upów po największych i najbardziej znaczących graczy na rynku. Projekty różnią się nie tylko pod względem wielkości klientów, ale również sektorów ich działania: od produkcji czekoladek, leków czy wytopu stali, przez działania systemów billingowych, do rozdania nagród w Plebiscycie na Najlepszego Polskiego Sportowca Roku.

Wiosna to najlepszy moment na dołączenie do EY – mamy miejsca w niemal każdym zespole. Wybieraj z wielu dróg i odkryj, co drogie Tobie. Wiedza, umiejętności i innowacje to nasz produkt. Sprawdzaj, doświadczaj i zaprojektuj swoją ścieżkę. Znajdziesz się tam, gdzie chcesz. Najszybciej, jak to możliwe.

Cały proces odbywa się online, dlatego w wygodny sposób możesz dać nam się lepiej poznać! Ponadto w trakcie rekrutacji będziesz mieć okazję porozmawiać z managerami oraz partnerami zarządzającymi danym zespołem, co niewątpliwie przyczyni się do lepszego zrozumienia roli, jaką będziesz pełnić podczas współpracy na projektach. Wszystkie oferty pracy znajdziesz na zacznijpoziomwyzej.pl

Audit OdyssEY, czyli o tym, jak zdobyć prestiż, złoto i ofertę kariery

Trwa VIII. edycja najbardziej żywiołowego konkursu audytowego w Polsce. Zasady są proste – rejestrujesz się indywidualnie i wypełniasz krótki test, zdobywasz bilet na certyfikowane warsztaty i walczysz o prawdziwe złoto w finale! W trakcie kwietniowych warsztatów online, w 2. etapie konkursu, przeprowadzimy Cię kompleksowo przez cały proces audytu dużej organizacji – zobaczysz w praktyce, jak działa biznes, zajrzysz w zakamarki procedur i sprawdzisz się w pracy zespołowej – już na tym etapie na najlepszych czekają nagrody. Jeśli podczas spotkań wyróżnisz się wiedzą i charyzmą, zaprosimy Cię na Wielki Finał w Warszawie. Do zdobycia oferta kariery w EY, szkolenie ACCA Professional i złoto inwestycyjne o łącznej wartości 40 000 PLN.

Zgłoszenia trwają do 26 marca na auditodyssey.pl