Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kariera w Infosys BPO Poland

Czy jesteś zmotywowany do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych? Czy chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, Infosys BPO Poland jest z całą pewnością odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Infosys BPO Poland jest jednym z wiodących pracodawców regionu łódzkiego. Firma zatrudnia prawie 2000 specjalistów, obsługujących klientów w 48 krajach, w 24 różnych językach. Nasze centrum kompetencyjne wspiera klientów w obszarze wielu procesów biznesowych, w tym: finansowo-księgowych, zakupowych, IT oraz konsultingowych.


Infosys BPO Poland to firma, którą tworzą pełni entuzjazmu i inicjatywy ludzie z całego świata. Nasi doświadczeni specjaliści od lat aktywnie współpracują z uczelniami wyższymi czy organizacjami studenckimi, prowadząc liczne warsztaty i zajęcia dla studentów. Naturalną konsekwencją tej długoletniej współpracy jest udział firmy Infosys BPO Poland w ogólnopolskich czy wojewódzkich inicjatywach i programach stażowych, takich jak „Grasz o Staż” czy program Urzędu Miasta Łodzi – „Młodzi w Łodzi”.


W firmie funkcjonuje również program płatnych praktyk studenckich „Students’ Development Program”, w ramach którego studenci mają możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych we wszystkich departamentach firmy. Jak podkreśla Ewelina Ciechanowska, pełniąca obowiązki Konsultanta ds. Rekrutacji, „idealny kandydat do pracy w naszej firmie to taki, który odznacza się umiejętnościami logicznego myślenia, wiedzą finansowo-księgową lub logistyczną oraz znajomością języków obcych”. Sam proces rekrutacji jest kilkuetapowy i składa się między innymi z selekcji aplikacji, krótkiej rozmowy telefonicznej z rekruterem oraz interview w siedzibie firmy w Łodzi.


Jedna z praktykantek Działu HR, Wioletta Urbańska, mówi: – Rekrutacja do Infosys była moim pierwszym poważnym procesem rekrutacyjnym, w którym brałam udział. Choć mocno się stresowałam, z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że złożony proces rekrutacyjny, również na stanowisko praktykantki, to bardzo cenne doświadczenie. Pierwsza rozmowa telefoniczna była trudna – głównie dlatego, że częściowo prowadzona była w języku angielskim, co jednocześnie pozwoliło rekruterowi sprawdzić mój stopień biegłości językowej. Później odbyły się jeszcze dwa spotkania w siedzibie firmy. Na szczęście przeszłam pomyślnie wszystkie etapy rekrutacji. Codziennie mam możliwość poszerzania mojej wiedzy i gromadzenia nowych doświadczeń pod okiem koleżanek z Działu – dodaje. Wiola docenia również znaczną elastyczność godzin pracy. – Studiuję dziennie, więc bardzo ważne jest dla mnie, abym mogła bez przeszkód brać udział w zajęciach. Doceniam elastyczność pracodawcy, dzięki której mogę jednocześnie uczyć się i zdobywać doświadczenie zawodowe – mówi.


Marta Zober, stażystka, docenia również możliwość uczestnictwa w szkoleniach firmowych w trakcie odbywania stażu oraz fakt, że od początku czuła się częścią zespołu. Marta, podobnie jak wielu innych stażystów Infosys, po zakończeniu trzymiesięcznego okresu praktyk otrzymała umowę o pracę i kontynuuje rozwój zawodowy w strukturach Infosys. Jeśli myślisz o karierze w międzynarodowym środowisku, pełnej wyzwań i możliwości rozwoju – nie wahaj się.


Skontaktuj się z nami:

E-mail:


Strona www: