Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kariera w Wielkiej Brytanii

Szukasz informacji o edukacji, karierze i pracy w Wielkiej Brytanii – potrzebne informacje znajdziesz na www.hobsons.com

Hobsons to brytyjski serwis informacyjny poświęcony edukacji, karierze oraz najnowszym trendom na międzynarodowym rynku pracy. Oto strona główna serwisu: www.hobsons.com. Poniżej podajemy także najważniejsze podstrony tematyczne.
www.careersineurope.hobsons.com – wyszukiwarka ofert pracy, praktyk oraz staży w Europie. Porady dotyczące pracy i życia w różnych krajach Starego Kontynentu.
www.postgrad.hobsons.com – wyszukiwarka ofert studiów MA/MSc w Wielkiej Brytanii. Praktyczne informacje dotyczące nauki i życia w Zjednoczonym Królestwie.
www.arts.hobsons.com wyszukiwarka brytyjskich uczelni, szkół oraz studiów o profilu artystycznym.
www.studyuk.hobsons.com – wyszukiwarka studiów (wszystkich poziomów) w Wielkiej Brytanii. Praktyczne informacje dotyczące nauki i życia w Zjednoczonym Królestwie.
www.studyeurope.hobsons.com – strona poświęcona nauce za granicą, w różnych państwach Europejskich. Wyszukiwarka placówek edukacyjnych w Europie. Praktyczne porady i informacje.
www.mba.hobsons.com – serwis poświęcony studiom MBA na całym świecie.
www.llm.hobsons.com – informacje dotyczące podyplomowych studiów LLM w Europie, USA oraz Australii.
Żródło: http://www.biurokarier.uw.edu.pl/index.php?action=artykul_all&id=194