Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

#kariera XXI w., czyli Absolvent Talent Days

Rynek pracy zmienia się z roku na rok. Obecnie informacje o tym, jak osiągnąć sukces, są dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki. Ten artykuł opowiada o evencie, na którym po odpowiednie doświadczenia i wiedzę sięgnęło już ponad 300 000 rąk.

Czasy, w których młodzi ludzie musieli zbroić się w cierpliwość i dopasowywać do nieprzyjaznego świata HR w wielkich korporacjach są już za nami. Obecnie co i rusz powstają nowe możliwości, szanse rozwoju, czy nawet kierunki studiów.

Jak za tym wszystkim nadążyć? Jak nie zostać w tyle i jak najlepiej wejść na rynek pracy?

Zdecydowanie warto wcześnie, już podczas studiów, dowiedzieć się co w trawie piszczy. Zdobyć odpowiednie doświadczenie. Poznać realia rynku pracy, czy zgłębić tajniki udanej rekrutacji podczas rozmowy z przedstawicielami dużych firm.

W odpowiedzi na te wszystkie potrzeby zorganizowaliśmy Absolvent Talent Days, największe targi pracy i praktyk w Polsce.[dodaj liczbę osób z leada] Dlaczego warto wziąć w nich udział?

  • 500 ofert pracy;

Tyle ofert pracy będziesz mógł poznać, jeśli weźmiesz udział w targach. Bez względu na to, czy interesuje Cię FMCG, czy marketing, znajdziesz coś dla siebie i dowiesz się się o wszystkich możliwościach i ścieżkach rozwoju. Świadome decyzje to dobre decyzje!

  • 750 firm;

Przed aplikowaniem do konkretnej firmy warto zdobyć informacje z jej środka. Dlatego też na targach porozmawiasz z przedstawicielami ponad 750 firm najróżniejszej wielkości; od małych, po międzynarodowe korporacje.

  • Strefa Startupów

Czyli nowość podczas jesiennej edycji. Dzięki niej będziesz mógł poznać właścicieli młodych, aspirujących firm i dowiedzieć się z czym wiąże się założenie własnego biznesu.

A to nie wszystko. Podczas jesiennej edycji na targach pojawi się ponad 41 000 osób, więc będzie to świetna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. A jakby tego było mało, w każdym mieście pojawi się strefa szkoleń, w której odbędą się m.in. przemówienia o rozwijaniu kompetencji miękkich, czy spotkania ze specjalistami HR, którzy podzielą się swoją wiedzą o rekrutacjach oraz o metodach na zdobycie pracy marzeń.

Dowiedz się więcej o Absolvent Talent Days i pobierz bezpłatny bilet na: absolvent.pl/talentdays

Absolvent Talent Days tym razem odbędą się w 8 miastach:

10 października – Katowice – Międzynarodowe Centrum Kongresowe

12 października – Wrocław – Wrocławskie Centrum Kongresowe, Hala Stulecia

17 października – Warszawa – PGE Narodowy

19 października – Kraków – ICE Kraków Congress Centre

26 października – Łódź – EXPO Łódź

7 listopada – Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 3

9 listopada – Gdańsk / Sopot – ERGO ARENA Gdańsk / Sopot

14 listopada – Rzeszów – Uniwersytet Rzeszowski

 

Patroni Medialni to: Eurostudent, infoKatowice.pl, Kampus TV, Kraków.pl, Młodzi w Łodzi, Plaster Łódzki, Radio17, Tu Wrocław

Patronat honorowy: Ministerstwo Rozwoju

Partner strategiczny: Jeronimo Martins

Partner merytoryczny: Adecco, EY, Nestle

Partner technologiczny: Deloitte

Partner wspierający: BZ WBK, Ferrero, Lidl

Partner naukowy: AWF Kraków, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie, Sopocka Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej