Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kariera z Capgemini

Jeśli znasz języki obce i umiesz pracować z komputerem, ale brak ci tego, co uważa się – często niesłusznie – za najważniejszy atut kandydata do pracy, czyli doświadczenia, zajrzyj do Capgemini. Tam znajdziesz pracę dla siebie.

Jeśli więc znasz bardzo dobrze jeden z języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, duński, szwedzki, fiński, słoweński, estoński, słowacki, węgierski), obsługujesz aplikacje MS Word i MS Excel oraz jesteś gotowy podjąć pracę w obszarze finansowo-księgowym, zajrzyj do Centrum Business Process Outsourcing w Krakowie. Tam czeka Cię praca na pełny etat oraz intensywne szkolenia umożliwiające wykonywanie powierzonych obowiązków, motywacyjny system wynagrodzeń wzbogacony o nowoczesny pakiet świadczeń dodatkowych oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i umiejętności językowych. Praca w Capgemini to praca w przyjaznym, międzynarodowym zespole.
Aby rozpocząć proces aplikacji, należy przesłać zgłoszenie on-line przy wybranej ofercie pracy, znajdującej się na stronie: www.pl.capgemini.com/careers.
 
ul. Lubicz 23
31–503, Kraków
tel. 012 631 63 00