Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Karole już rozdane!

Gala finałowa XX już edycji konkursu Karole odbyła się 27 kwietnia o godzinie 18:00 w gdańskim Dworze Artusa. Konkurs został zorganizowany przez Międzywydziałowe Koło Naukowe Project Management działające przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Laureatami konkursu zostali:
  •        W kategorii Badania Marketingowe – Krzysztof Kościelski oraz Tomasz Malinowski z raportem z badań marketingowych na temat produktu, jakim jest portfel połączony z grzebieniem i lusterkiem.
  •        W kategorii Biznes Plan – Martyna Kiemczyńska, Bartłomiej Krampikowski oraz Marcin Ormianin z pracą na temat produkcji spodni mundurowych na potrzeby służb podlegających MSWiA
  •       W kategorii Innowacje Produktowe – Klaudia Prinz, Alicja Ptach, Magdalena Smolik z pracą   na temat reklamy świetlnej – Lampik.
  •       W kategorii Zarządzanie Produkcją – Agnieszka Drozd, Klaudia Falasa, Agnieszka Ferra z pracą na temat plastikowej ramki na zdjęcia w kształcie puzzli.
  •        W kategorii Zarządzanie przedsięwzięciami z wykorzystaniem MS Project – Mateusz Gryka, Anna Klimek, Kamila Kobiela
  •       W kategorii Projekty Informatyczne – Natalia Labuda z pracą na temat baz danych dla działu kredytów.

   Każdy z laureatów otrzymał statuetkę, która konkursowi Karole towarzyszy już od 20 lat tj. piramidkę, która wg starożytnych jest symbolem mądrości. Po uroczystej gali zwycięzcy oraz wszyscy zaproszeni goście mieli okazje świętować na bankiecie w hotelu Radisson Blu. Finałową galę zaszczycili swoją obecnością senator prof. Edmund Wittbrodt,  prorektor Politechniki Gdańskiej prof. dr hab. Jan Godlewski oraz dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomii prof. dr hab. Piotr Dominiak. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych naukowych sukcesów.