Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Karrot Kommando Karambol – zapraszamy studentów!

Szczęśliwie, powiększa się grono słuchaczy, którzy są świadomi tego, że w tym samym czasie w naszym kraju powstaje muzyka wyjątkowa, na bardzo wysokim poziomie artystycznym i wykonawczym. Nagradzana w Polsce, ale i doceniana za granicą. Pięć wyjątkowych zespołów, specjalnie na tę okazję przygotowane wspólne programy, muzyczne zderzenia – Karrot Kommando Karambol.

Wszystkich wykonawców Karambolu łączy wytwórnia Karrot Kommando. Nietypowa, niewielkich rozmiarów firma, pochodząca z małego miasteczka o nazwie Zdzieszowice, a dziś operująca na linii Warszawa-Kraków, która na przestrzeni lat stała się platformą do prowadzenia działalności artystycznej dla wielu wykonawców. We współpracy z Agencją Artystyczną GAP, wydawnictwo pracuje nad organizacją wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się 29 listopada w Krakowie.

Tego wieczoru w ramach „Karrot Kommando Karambol” na scenie Hali Widowiskowej Uniwersytetu Ekonomicznego odbędą się koncerty czołowych wykonawców działających pod skrzydłami wytwórni: Kapela Ze Wsi Warszawa Świetliki R.U.T.A Pablopavo i Ludziki Vavamuffin z gośćmi (Junior Stress, Ras Luta) 

Wymienione powyżej zespoły są gwarancją wysokiej wartości artystycznej Karambolu. Jednocześnie opracowana na tę specjalną okazję koncepcja występów podczas widowiska zakłada wspólne występy, rozlicznych gości i inne niespodzianki. Całość wydarzenia będzie rejestrowana.

Pierwsza pula biletów na to wydarzenie dostępna jest już dzisiaj – wejściówki w promocyjnej cenie 35zł kupić można w TicketPro, Biletomat.pl oraz w siedzibie Agencji Artystycznej GAP (ul. Rakowicka 10, Kraków). Do każdego z pierwszych 100 biletów nabytych w GAPie Karrot Kommando postanowiło dołączyć za darmo jeden z wydanych przez siebie na cd albumów muzycznych.  

To nie całość ambitnych planów jakie w najbliższym czasie postawiło przed sobą Karrot Kommando. Jesienią wystartuje również kolejna edycja cyklu koncertów Złota Karrota, którego głównym założeniem jest promocja artystów wydających swoją muzykę w Karrot – tym razem na zdecydowanie większym obszarze.W tym roku wykonawcy odwiedzą wybrane miasta w Polsce i – po raz pierwszy w ramach tego projektu – zaprezentują się słuchaczom poza granicami naszego kraju. Szczegóły już wkrótce.