Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Katarzyna Michalak, Zacisze Gosi – premiera: 22 maja 2014

Zacisze Gosi to kolejna – po bestsellerowym Ogrodzie Kamili – powieść z „kwiatowej serii” Katarzyny Michalak. Ciąg dalszy tej niezwykłej, wzruszającej historii o przyjaźni i miłości, poznacie w książce Przystań Julii, która ukaże się w listopadzie 2014 r.

Gdy wszystko traci sens, pozostaje wiara w spełnienie marzeń i siłę miłości.O tym jest ta opowieść.

Kiedy Kamila zamieszkała w przedwojennej willi z pięknym różanym ogrodem, poczuła, że wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko zaczęło się układać: odnalazła swoje miejsce na ziemi, poznała wspaniałego mężczyznę, a z sąsiadką, Gosią, połączyła ją prawdziwa przyjaźń.

Jednak los jest przewrotny i nad przyjaciółkami z uliczki Leśnych Dzwonków znów zbierają się czarne chmury. Związek Kamili z Łukaszem zostaje wystawiony na poważną próbę. Do Gosi zaś nieoczekiwanie powraca przeszłość. Czy były mąż okaże się godny zaufania? I jaką rolę w jej życiu odegra Jakub, którego mroczną tajemnicę poznaje Kamila?

 

Zacisze Gosito kolejna – po bestsellerowym Ogrodzie Kamili– powieść z „kwiatowej serii” Katarzyny Michalak. Ciąg dalszy tej niezwykłej, wzruszającej historii o przyjaźni i miłości, poznacie w książce   Przystań Julii, która ukaże się w listopadzie 2014 r.

 

Książka, której pragną kobiety:
_________________________

  • o miłości, marzeniach i wybaczaniu;
  • plastyczne opisy, wyjątkowo silne emocje, wartka akcja, błyskotliwe dialogi i wyraziści, wiarygodni bohaterowie, za którymi z chęcią podążamy;
  • tajemnice, dramatyzm, skomplikowane relacje rodzinne.