Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Katowice Business Run – pobiegniesz, pomożesz!

Już niedługo w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach będziemy świadkiem niecodziennego wydarzenia, w którym wezmą udział niezwykli biegacze.

Na co dzień pracujący przy biurkach i  wpatrzeni w ekrany monitorów, 15 września zamienią koszule na coś luźniejszego a zamiast maili wymieniać będą sztafetową pałeczkę. Poland Business Run, bo taką nazwę nosi to wydarzenie, odbędzie się w tym samym czasie w aż trzech miastach, oprócz Katowic pobiegnie też Poznań i Kraków. To już druga edycja tej akcji w Krakowie i pierwsza w Katowicach. Ramię w ramię z uczestnikami pobiegną znani przedstawiciele województwa śląskiego.

Niecodzienny będzie przede wszystkim cel ich zmagań, bo pomogą fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty” w zebraniu pieniędzy na protezy dla podopiecznych – Moniki i Łukasza. Oprócz pomocy fundacji celem biegu jest też integracja środowiska biznesowego i propagowanie zdrowego stylu życia. Wydarzenie to wpisuje się też w promocję gospodarczą miasta jako miejsce przyjazne obywatelom i przedsiębiorcom.

Dołącz do nas i wesprzyj naszą ideę! W ubiegłym roku pieniądze zebrane dzięki zaangażowaniu około 1000 uczestników umożliwiły zakup protezy nogi i dały szansę na normalne życie Justynie Topa.

Organizatorami Katowice Business Run są:


Podejmij sztafetę i pomóż! Biegnij razem z nami!