Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kaufland stawia na młodych

W marcu rusza kolejna edycja rekrutacji do flagowego programu stażowego Absolwent w Kaufland Polska.

Program Absolwent to 12-miesięczny staż pełen szkoleń, ciekawych projektów i interesujących wyzwań, a przede wszystkim możliwość poznania specyfiki funkcjonowania jednej z największych firm handlowych w Europie. To również przepustka do stałego zatrudnienia w firmie i zapełnienia puli talentów giganta handlowego z grupy Schwarz. Kaufland zachęca studentów i absolwentów bardzo wysokim wynagrodzeniem w wysokości 5300zł brutto miesięcznie, umową o pracę z bogatym pakietem benefitów oraz perspektywą awansu. Do programu zapraszane są osoby zainteresowane branżą handlową i gotowe do rozpoczęcia pracy w pełnym wymiarze godzin.

W tej edycji program realizowany jest w dwóch obszarach. We Wrocławiu w Centrali można aplikować do Departamentu Zakupu odpowiedzialnego za kontakt z dostawcami, negocjacje warunków handlowych i politykę produktową oraz w Departamencie Sprzedaży Operacyjnej, gdzie zatrudnienie można znaleźć na terenie całej Polski.

Po zakończonym programie firma oferuje samodzielne stanowisko specjalistyczne w Departamencie Zakupu lub stanowisko Menedżera Marketu.

Co ciekawe, firma nie oczekuje doświadczenia ani studiów kierunkowych, co otwiera drzwi do Kauflandu wszystkim zainteresowanym młodym ludziom.

 

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie www.kariera.kaufland.pl