Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

KGHM Polska Miedź S.A.
ul. M. Skłodowskiej-Curie 48
59-301 Lubin
Polska 

 

KGHM zajmuje się wydobyciem i przetwórstwem cennych surowców naturalnych. Jego sercem jest największe w Europie złoże rudy miedzi zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu, otwartości i stałemu podnoszeniu kompetencji firma zbudowała unikalną kulturę współdziałania i osiągnęła wysoką pozycję na arenie międzynarodowej.

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Oparte na wiedzy doświadczenie, obejmujące technologie, procesy i kompetencje pracowników, jest najcenniejszym zasobem KGHM, który buduje wartość firmy. Umożliwia rozwój z poszanowaniem środowiska i społeczności lokalnych, a także odkrywanie nowych, zrównoważonych sposobów wydobycia i przetwórstwa surowców naturalnych.

 

Miedź, srebro i inne metale ze znakiem KGHM są od lat synonimem najwyższej jakości, docenianej i rozpoznawanej na świecie.

 

Realizacja strategii rozwoju systematycznie umacnia międzynarodową pozycję KGHM. Obecnie firma dysponuje zdywersyfikowanym geograficznie portfelem projektów górniczych. Posiada zakłady produkcyjne na trzech kontynentach – w EuropieAmeryce Północnej i Południowej. Kontrolowane przez KGHM światowe zasoby rudy miedz gwarantują firmie miano lidera przemysłu wydobywczego. W portfolio pojawiły się również nowe metale takie jak molibden, pallad czy nikiel, otwierające drogę do zajęcia przez KGHM mocnej pozycji wśród światowych przedsiębiorstw multisurowcowych. 

 

KGHM cieszy się reputacją wiarygodnego producenta, zaufanego kontrahenta i firmy prowadzącej politykę zrównoważonego rozwoju. Jest też odpowiedzialnym pracodawcą, ceniącym zaangażowanie i odmienność kulturową swoich pracowników na całym świecie. Łącznie zatrudnia ponad 34 tysiące osób przekonanych, że to, co robią, jest ważne dla świata. Dzięki ich wiedzy, odwadze i odpowiedzialności na globalne rynki trafiają cenne metale, bez których zrównoważony rozwój świata byłby niemożliwy.

 

Programy rozwojowe

PRACOWNICY:

Pracownicy KGHM są najcenniejszym kapitałem firmy – to oni tworzą unikalną kulturę i budują jej pozycję na rynku. By zabezpieczyć realizację swoich strategicznych celów przedsiębiorstwo od lat konsekwentnie inwestuje w rozwój pracowników.

 

Kadra odgrywa kluczową rolę w rozwoju wszystkich obszarów modelu biznesowego, buduje globalne znaczenie przedsiębiorstwa i sprawia, że KGHM jest zintegrowaną otwartą na przyszłość organizacją.

Poznaj benefity, jakie zapewnia KGHM swoim pracownikom:

 

PROGRAMY ROZWOJOWE:

KGHM inwestuje w potencjał swoich pracowników. Programy rozwojowe zapewniają możliwość:

  • realizacji programów kształcenia w zakresie rozwoju kompetencji zawodowych, menedżerskich i specjalistycznych,
  • rozwijania kompetencji poprzez dofinansowanie do nauki na studiach wyższych (również MBA), udział w dedykowanych edycjach studiów podyplomowych oraz uczestnictwo w programie doktoratów wdrożeniowych,
  • nauki języków obcych.

Jako odpowiedzialny firma wychodzimy na naprzeciw wyzwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku pracy poprzez realizację szeregu szkoleń, również e-learningowych.

 

KGHM, jako pracodawca

KGHM to pracodawca, którego sukces jest wynikiem współdziałania wielu tysięcy odważnych i zaangażowanych ludzi.

 

KGHM stawia na bezpieczeństwo oraz innowacyjność, które zapewniają stabilność i konkurencyjność firmy.

 

Jest odpowiedzialnym pracodawcą wspierającym lokalne społeczności oraz blisko współpracującym ze środowiskiem szkolnym i akademickim.

 

Proces rekrutacyjny

Odwiedź nasze dedykowane platformy kariery i aplikuj na wybraną ofertę pracy:

Obserwuj NAS w social mediach.

 

Oferty pracodawców