Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach

Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach to kompleksowy przewodnik po świecie freelancingu. Znajdziesz tam praktyczną wiedzę i porady na temat odkrywania swoich mocnych stron i wykorzystywaniu ich w pracy freelancera, zawodach z freelancerskim potencjałem, budowania autentycznego i spójnego wizerunku, przygotowywania profesjonalnego portfolio, właściwego organizowania pracy. Jak pisze autorka we wstępie:

 

TA KSIĄŻKA JEST PRZEWODNIKIEM, KTÓRY POMOŻE CI WYKONAĆ PIERWSZY KROK I DA POCZĄTEK PRZYGODZIE Z FREELANCINGIEM. POZWOLI PRZEANALIZOWAĆ WŁASNE MOŻLIWOŚCI, POSZUKAĆ POMYSŁU NA SIEBIE I SKONFRONTOWAĆ GO Z BIZNESOWYM ŚWIATEM. DOWIESZ SIĘ, JAK WYCENIAĆ SWOJĄ PRACĘ, PRZYGOTOWAĆ OFERTĘ I RADZIĆ SOBIE Z KLIENTAMI. ZNAJDZIESZ SPOSOBY NA TO, JAK BUDOWAĆ SILNĄ MARKĘ I PROMOWAĆ JĄ W INTERNECIE. NAPISAŁAM TĘ KSIĄŻKĘ PO TO, ABYŚ ZROZUMIAŁ, ŻE MOŻESZ OSIĄGNĄĆ WSZYSTKO, I DOWIEDZIAŁ SIĘ, JAK TO ZROBIĆ.

 

Twój czas jest właśnie teraz – przejmij kontrolę nad swoją karierą. To myśl przewodnia książki Ewy Brzozowskiej, która z wykształcenia jest informatykiem, z pasji – artystką. Od 2007 roku pracuje jako freelancer – surface pattern designer, grafik komputerowy i ilustrator. Łączy życie zawodowe z byciem mamą, o czego blaskach i cieniach pisze na blogu freelancemama.pl.

Książka powstała dla osób, które chcą zarabiać na swoim talencie, pasji i pracować według własnej wizji. Jest dla tych, którzy są już freelancerami albo dopiero myślą o takiej ścieżce kariery. To 10-letnie doświadczenie autorki przelane na papier, więc każdy zainteresowany tematem freenalcingu – doświadczeni wyjadacze czy początkujący – znajdą tu coś dla siebie. Ta książka udowadnia, że jeśli odpowiednio przygotujesz się do wejścia w świat freelancingu, to rozwijając swoją pasję i robiąc to, co kochasz, możesz nie tylko czuć ogromną satysfakcję, ale i ze swojego talentu uczynić źródło zarobku.