Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kobieta z Wiggorem 2007

W kwietniu we Wrocławiu rusza projekt "Kobieta z Wiggorem 2007" – obejmujący warsztaty, spotkania i szkolenia poświęcone kobietom, ich pasjom, problemom i wyzwaniom, które stawia przed nimi otaczający świat. Projekt organizowany jest przez Stowarzyszenie Studenckie "WIGGOR” przy udziale Samorządu Studentów Politechniki Wrocławskiej oraz Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

Projekt skierowany jest do studentek wszystkich wrocławskich uczelni, dlatego też warsztaty, spotkania, szkolenia oraz konsultacje ze specjalistami będą odbywały się jednocześnie w trzech największych ośrodkach akademickich Wrocławia.
Uczestnictwo w projekcie to szansa na zdobycie przydatnej wiedzy w ciekawej formie, a także znakomita okazja do doznania niezapomnianych wrażeń w czasie zajęć z jazdy konnej, na skałce wspinaczkowej czy też na polu golfowym. Dodatkową atrakcją będzie obecność wizażystów i fryzjerów stylistów, którzy podpowiedzą jak dbać o swój wygląd, a wybranym uczestniczkom pomogą przeobrazić się w królową piękności. Studentki będą miały również możliwość wygrania nagród takich jak: kosmetyki, zaproszenia na zajęcia fitness czy wizyty w salonach kosmetycznych.

Sponsorem głównym akcji jest firma Triumph.
Szczegóły dotyczące projektu znajdują się na stronie www.kobieta.wiggor.pl
Zapisy ruszają już 16.04.2007!