Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

KOCHAJ I TAŃCZ

Trwają zdjęcia do nowego filmu TVN pt.: „Kochaj i tańcz”. Pierwszy klaps padł 7 maja. Premiera odbędzie się jesienią tego roku.

„Kochaj i tańcz” to pierwszy polski film opowiadający o miłości i tańcu. To opowieść o Hani (Izalella Miko), młodej dziennikarce, która podejmuje się napisania reportażu o znanym tancerzu Janie Kettlerze (Jacek Koman). Spotkanie z mistrzem tańca Kettlerem
i przystojnym tancerzem Wojtkiem (Mateusz Damięcki) sprawi, że spokojna i przewidywalna Hania odkryje w sobie nieznane umiejętności… Spotka ludzi, których nigdy nie znała i przeżyje emocje, których nigdy nie doświadczyła.

Pierwszego dnia na planie realizowano jedną z komediowych scen filmu. Pojawili się Dominika Kluźniak, Rafał Królikowski i Wojciech Mecwaldowski.
Kolejne dni w całości poświęcone były na realizację scen tanecznych, które były prawdziwym wyzwaniem zarówno dla ekipy jak aktorów i tancerzy. Trwające od kilku miesięcy przygotowania z reżyserem i treningi z choreografem przyniosły oszałamiający efekt.
Na planie pojawili się m.in.: Iza Miko, Katarzyna Herman, Jacek Koman i Mateusz Damięcki oraz ponad zawodowych 30 tancerzy.

Kolejne dwa tygodnie ekipa spędziła pod Warszawą realizując sceny taneczne.
Ostatni tydzień maja poświęcono na zbiorowe sceny taneczne. Było kilkuset statystów, kilkudziesięciu tancerzy oraz prawie wszyscy aktorzy z filmu. Po raz pierwszy pojawili się
na planie „Kochaj i tańcz” Katarzyna Figura, Krzysztof Globisz, Jakub Wesołowski, Wojciech Solarz i Paweł Tomaszewski. Gościnnie wystąpiła Iwona Pavlovic i Oliver Janiak.
W najbliższym czasie zostaną zrealizowane sceny głównie z aktorami grającymi pierwszoplanowe role Izą Miko i Mateuszem Damięckim.