Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kolejne odcinki serialu „Wyspa Harpera” już w lipcu w telewizji AXN!

Serial ukazuje losy narzeczonych, Trish Wellington i Henry’ego Dunna, którzy przygotowują weselną uroczystość na pięknej, odosobnionej wyspie. Plany idealnej ceremonii rujnuje jednak seria zagadkowych morderstw, w których giną kolejni goście weselni…

Abby Mills (Elaine Cassidy) to młoda, piękna i wrażliwa dziewczyna. Po wieloletniej nieobecności powraca na wyspę, na której onegdaj seryjny morderca brutalnie zamordował jej matkę. To wydarzenie wywołało w Abby głęboką traumę, jak również zniszczyło jej relacje z ojcem. Teraz Abby musi przemóc się, by wrócić w miejsce kryjące koszmarne wspomnienia. Jej najlepszy przyjaciel, Henry Dunn (Christopher Gorham, „Brzydula Betty”) bierze ślub z Trish Wellington (znana z „Nie z tego świata” Katie Cassidy). Jednak ten ślub nie wszystkim przypada do gustu – Trish jest bowiem dziedziczką fortuny, a Henry pochodzi ze znacznie niższych warstw społecznych. Złożona sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy ginie pierwsza osoba… a po niej następna… kto uwziął się na gości weselnych? Jaki motyw kryje się za brutalnymi zbrodniami? I co najważniejsze, kto przeżyje weselny tydzień?

Producentem wykonawczym i reżyserem „Wyspy Harpera” jest Jon Turteltaub, odpowiedzialny m.in. za filmy „Dzieciak”, „Instynkt”, „Ja cię kocham, a ty śpisz” i „Skarb narodów” oraz serial „Jericho”. Z Turteltaubem współpracował Jeffrey Bell, mający na swoim koncie m.in. „Z Archiwum X” oraz „Agentkę o stu twarzach”.

 

Emisja w AXN:

5 lipca 2009 (niedziela), godz. 22:00; 3:30
6 lipca (poniedziałek), godz. 23:00; 2:50
12 lipca (niedziela), godz. 22:00; 3:20
13 lipca (poniedziałek), godz.23:00, 2:50
19 lipca 2009 (niedziela), godz. 22:00; 3:35
20 lipca (poniedziałek), godz. 23:00; 2:50
26 lipca (niedziela), godz. 22:00; 3:20
27 lipca (poniedziałek), godz. 23:00; 2:50