Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

KOMPOZYT-EXPO® – centrum innowacji

Materiały kompozytowe znajdują zastosowanie niemal w każdej dziedzinie życia: budownictwie, motoryzacji, przemyśle lotniczym, kolejowym, spożywczym, w medycynie, a także w sporcie. Posiadają olbrzymi potencjał rozwoju o czym świadczy stale rosnąca liczba Wystawców z Polski i zagranicy podczas Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. W tym roku w dniach 11 i 12 października odbędzie się już 8. edycja, która zapowiada się niezwykle ciekawie.

  • Nowością w tym roku będzie strefa Active Zone, na której firmy zaprezentują sprzęt sportowy, do produkcji którego użyte zostały innowacyjne materiały kompozytowe (m.in. rower, motocykl, kajaki, bolidy, modele samolotów bezzałogowych…) oraz nowoczesne technologie

  • Tradycyjnie udział w wystawie będzie okazją do poznania nowoczesnych materiałów – od żywic i włókien poprzez żelkoty i wypełniacze, kończąc na półproduktach i produktach kompozytowych oraz maszynach do ich obróbki.

  • Targi są także okazją do spotkania przedstawicieli gałęzi przemysłu, zainteresowanych poprawą efektywności energetycznej w swoich zakładach. Wszystko po to by pokazać jak szerokie zastosowanie mają kompozyty.

  • Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentują firmy m.in. z Czech, Francji, Holandii, Niemiec, Polski, Rosji, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Włoch i Szwajcarii.

  • Targom także będą towarzyszyły pokazy na stoiskach Wystawców, prezentacje techniczne, a także seminaria. Pełny program dostępny na www.kompozyty.krakow.pl

  • Równocześnie z Targami KOMPOZYT-EXPO® odbędą się jeszcze dwie imprezy przemysłowe: 3 Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION oraz 2. Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE. Połączenie tych wydarzeń w czasie i przestrzeni zwiększy możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych.

  • Dzięki zorganizowanej w EXPO Kraków Strefie Kariery, zdolni absolwenci będą mogli wyjść z targów z umową o pracę w rękach. Zarówno Wystawcy jak i Goście mogą zamieszczać ogłoszenia o pracę, a osoby szukające pracy zamieścić swoje CV.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w targach zapraszamy na stronę www.kompozyty.krakow.pl , gdzie można zarejestrować się on-line i odebrać bezpłatny bilet wstępu na wydarzenie.

Do zobaczenia 11-12 października 2017 r. w Krakowie!