Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konferencja dla przedsiębiorczych

Planujesz założyć firmę? Weź udział w konferencji organizowanej przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości „Wypłyń na szerokie wody z AIP", która odbędzie się 8 sierpnia o godz. 11 w Warszawie.

Inauguracja programu odbędzie się na pokładzie statku wycieczkowego na Wiśle zacumowanego przy moście Śląsko-Dąbrowskim na wysokości Starego Miasta.

Program:

Godz. 11 .00 rozpoczęcie konferencji na statku
Godz. 11.10 inauguracja programu „Załóż Firmę z AIP”
Godz. 11.30 wręczenie statuetek Lwa Młodego Biznesu dla firm wspierających młodych przedsiębiorców. Statuetki odbiorą przedstawiciele eurobanku, Fundacji BRE Banku i Poczty Polskiej
Godz. 11.50 prezentacje firm założonych przez młodych warszawiaków,  które skorzystały z programu ZPORR.
Godz. 12.20  pakiet dla Mazowsza. Opracowanie przez uczestników i „zakorkowanie w butelce” pakietu rozwiązań, które powinny zostać wprowadzone w ciągu roku trwania programu, by pobudzić przedsiębiorczość młodych na Mazowszu. Za rok o tej samej porze spotkamy się podczas finału programu i sprawdzimy co udało się wprowadzić i jakie przyniosło to korzyści dla mazowieckiego biznesu.
Godz. 12.40 bankiet

Ze względu na ograniczopną możliwość zabrania gości na rejs uprzejmie prosimy o potiwerdzenie obecności na adres pr@inkubatory.pl do 6 sierpnia 2007r.