Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konferencja Inspiring SoluTions – IT makes business easier.

Już 11 maja rozpocznie się druga edycja międzynarodowej konferencji Inspiring SoluTions o zastosowaniu narzędzi IT w biznesie.

 
 
Ideą Konferencji jest zmniejszenie rozdźwięku pomiędzy akademickim wykładem a realiami biznesowymi w obszarze informatycznych systemów decyzyjnych. Organizatorzy – Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej oraz CEMS Club Warszawa pragną przekonać uczestników, że kluczem do sukcesu w zarządzaniu procesami jest dopasowanie infrastruktury informatycznej.

W tym roku 150 studentów polskich i zagranicznych uczelni ekonomicznych i technicznych będzie miało okazję skorzystać z szerokiej oferty zajęć prowadzonych w salach dydaktycznych Szkoły Głównej Handlowej. Podczas trzech dni trwania konferencji odbędą się 24 warsztaty w ramach 5 ścieżek tematycznych: Finanse i Giełda, E-commerce, Business Intelligence, Logistyka i Security.

            Warsztaty poprowadzą przedstawiciele partnerów przedsięwzięcia: Oracle, Microsoft Dynamics, Deloitte, ABG member of Asseco Group, K2, Infovide-Matrix, BPSC, BI Insight, NBPortal.pl oraz Fuero.

Honorowy Patronat nad konferencją objął Narodowy Bank Polski, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

            By wziąć udział w konferencji Inspiring SoluTions wystarczy zaaplikować na stronie internetowej www.inspiringsolutions.eu do 8 maja. Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnikom spoza Warszawy Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie.
 
 
Inspiring SoluTions – Pozwól się zainspirować!