Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs dla studentów-odkrywców!

Poszerz granice swoich możliwości i weź udział w konkursie na najlepsze projekty eksploracyjne. Do wygrania udział w profesjonalnych szkoleniach i dofinansowanie wyprawy odkrywczej.

Rywalizować mogą wszyscy, którzy chcą zrealizować swoje pasje i spełnić marzenia samodzielnie trudne do spełnienia. Wszyscy, którzy studiują i nie ukończyli 26 roku życia. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach.
W kategorii PROJEKT ZREALIZOWANY oceniane będą przedsięwzięcia zrealizowane w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Bardzo ważna będzie dokumentacja dostarczona przez osoby zgłaszające projekt. Kryteriami oceny będą: realizacja założonych celów, przebieg wyprawy odkrywczej, a także zakres w jakim członkowie wyprawy poszerzyli granice własnych możliwości poznawczych. Nagrody w kategorii PROJEKT ZREALIZOWANY: I miejsce – wysokiej klasy przenośny komputer; II i III miejsce – wybrane szkolenie z oferty Akademii Infovide-Matrix.
W kategorii PROJEKT PLANOWANY zgłaszający powinni zaprezentować opis planowanego przedsięwzięcia, które poszerzy granice ich możliwości poznawczych. Na ocenę propozycji najbardziej wpłynie dokładność w planowaniu przedsięwzięcia i motywacja do jego realizacji. Nagrody w kategorii PROJEKT PLANOWANY: I miejsce – dofinansowanie oraz wsparcie PR planowanej wyprawy; II i III miejsce – wybrane szkolenie z oferty Akademii Infovide-Matrix.

Przewodniczącym jury jest Jurek Błaszczyk, rekordzista Polski w nurkowaniu głębokim, szef wyprawy Infovide-Matrix Diving Exploration 2007. Wyprawy, której celem było dotarcie do nie odkrytych wcześniej obszarów dna Morza Czerwonego.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej organizatora www.infovidematrix.pl.
Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do 15 grudnia 2007 poprzez stronę www lub na adres konkurs_projekt@ivmx.pl 

Zobacz więcej informacji z działu studia >>