Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs IN ACTION

Jeśli dobrze znasz angielski, a praca z komputerem nie napawa cię przerażeniem, koniecznie weź udział w konkursie "IN ACTION!"

 

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie, zajrzyj na stronę www.guest-tek.eurostudent.pl, przeczytaj komiks „In Action”, odpowiedz na pytania w języku angielskim, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij – w ten sposób będziesz mógł wygrać:

  • I nagroda: multimedialny słownik języka angielskiego

  • II nagroda: multimedialny kurs języka angielskiego przygotowujący do FCE i CAE

  • 25 smyczy Guest-Tek

  • 10 koszulek Guest-Tek

Prócz nagród rzeczowych możesz zyskać coś więcej – szansę na otrzymanie propozycji pracy w renomowanej firmie Guest-Tek. Jest ona największym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług szerokopasmowych dla branży hotelarskiej. Obecnie Guest-Tek prowadzi rekrutację na stanowiska: Help Desk Support oraz IT Support Specialist, których zajmowanie wiąże się z przyjmowaniem zgłoszeń telefonicznych od anglojęzycznych klientów oraz z samodzielnym rozwiązywaniem problemów dotyczących sieci internetowej. Udzielenie poprawnych odpowiedzi w konkursie będzie więc sygnałem, że jesteś w stanie spełnić wymagania, jakie Guest-Tek stawia kandydatom do pracy.

Więcej na stronie www.guest-tek.eurostudent.pl

Konkurs trwa do końca lutego 2008 r.