Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs na najlepszy biznesplan!

Tylko teraz wszystkie osoby myślące o założeniu własnej firmy mają okazję wziąć udział w kolejnej edycji konkursu na najlepsze biznesplany. Jest to największy tego typu konkurs w Polsce, z główną nagrodą w wysokości 10 tys. zł na rozpoczęcie własnej działalności.

W konkursie, którego organizatorami są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, może wziąć udział każda osoba, która ma pomysł na biznes i nie przekroczyła 30. roku życia. Za pośrednictwem AIP, które udostępnia swoją osobowość prawną, młodzi przedsiębiorcy mogą otworzyć własną
firmę, przez co rejestracja w urzędzie nie jest konieczna. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz na stronie www.biznesplany.pl.
Eksperci wybiorą 100 najlepszych prac, których autorzy rozpoczną realizację swoich wymarzonych pomysłów, zakładając firmy w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości. Ponadto twórcy trzech najlepszych biznesplanów otrzymają atrakcyjne nagrody: zwycięzca otrzyma 10 tys. złotych, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca odpowiednio 5 tys. i 3 tys. złotych i będą mogli skorzystać z pełnego pakietu usług dla startujących w AIP. Konkurs trwa do 23 października 2011.