Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs na prace z farmacji

Fundacja Hasco-Lek zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu na najlepsze prace doktorskie i magisterskie, prezentujące odkrycia z dziedziny farmacji, biotechnologii, medycyny, chemii w aspekcie ich zastosowań przemysłowych.

Celem konkursu jest promowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań naukowych. W obu kategoriach wyłonione zostaną trzy najlepsze prace; zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne.
Farmacja przemysłowa jest dziedziną niezwykle rozwojową, a ubiegłoroczna edycja konkursu spotkała się z dużym odzewem – na polskich uczelniach wyższych powstaje wiele ciekawych prac, które nareszcie mogą zostać odpowiednio wykorzystane i docenione.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie egzemplarza obronionej pracy doktorskiej lub magisterskiej wraz kartą zgłoszeniową i kompletem dokumentów na adres Fundacji (Żmigrodzka 242E, 51-131 Wrocław) do 30 listopada 2007 roku.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.hasco-lek.pl/fundacja, pod numerem telefonu (0-71) 327 19 61 lub 63 oraz drogą mailową: ahamkalo@hasco-lek.pl lub erudkowska@hasco-lek.pl

Zobacz więcej informacji z działu studia >>