Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs na projekty oświetleniowe

Firma OSRAM jest współorganizatorem ogłoszonego w styczniu konkursu „ŚWIATŁO DLA…”. W ramach konkursu wyłonione zostaną najlepsze projekty oświetleniowe wykorzystujące diody LED.

„Głównym celem konkursu jest wypromowanie młodych projektantów o twórczym i nowatorskim podejściu do sztuki użytkowej i oświetlenia.” – mówi Magdalena Bogusz, kierownik marketingu firmy OSRAM w Polsce – „Liczymy jednocześnie na to, że dzięki konkursowi szerokiej publiczności zostaną przedstawione oryginalne rozwiązania w zakresie oświetlenia. Temu między innymi ma służyć wykorzystanie w konkursie nowoczesnego źródła światła – diody LED.”

Konkurs „ŚWIATŁO DLA…” skierowany jest do projektantów, studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30 roku życia. Zadaniem uczestników jest przygotowanie projektu o dowolnym zastosowaniu, przeznaczonym dla diody LED. Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 19 czerwca 2007 roku. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane w ostatnich dniach września podczas Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2007 odbywających się w Warszawie. 

Projekty w postaci cyfrowej, na płycie CD, należy nadsyłać na adres: Agencja SOMA, ul. Bronikowskiego 1, 02-769 Warszawa, z dopiskiem „ŚWIATŁO DLA…”. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronach internetowych organizatorów. 

Organizatorami konkursu są firma OSRAM, Agencja SOMA oraz Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych.