Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs podatkowy Tax’n’You 2013

2 kwietnia rusza rejestracja do VI edycji konkursu KPMG

Tax’n’You to konkurs wiedzy podatkowej, który firma doradcza KPMG organizuje dla studentów i ubiegłorocznych absolwentów studiów wyższych z całej Polski. Konkurs daje możliwość sprawdzenia wiedzy akademickiej młodych osób na przykładzie zadań, z jakimi na co dzień mierzą się doradcy podatkowi, a także jest okazją do zdobycia nagród.


Weź udział!

Świat podatków nie jest Ci obcy? Myślisz o pracy w charakterze doradcy podatkowego? Weź udział w Tax`n`You 2013, wystarczą trzy kroki: 1. wejdź na kpmg.taxandyou.pl; 2. wypełnij formularz rejestracyjny; 3. rozwiąż ankietę konkursową i dołącz do grona 24 finalistów.

Zgłoszenia do Tax’n’You 2013 należy przesyłać w terminie od 2 do 9 kwietnia 2013 r.

Konkurs adresowany jest do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia, III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2012 r., którzy są zainteresowani tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową.


Wygraj nagrody!

Najlepsi uczestnicy mają możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w KPMG w Polsce (umowa o pracę lub płatne praktyki), a także mogą liczyć na atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.


Patroni i Partnerzy Tax’n’You 2013

Patroni Honorowi: Uniwersytet Warszawski, Krajowa Izba Doradców Podatkowych

Partnerzy Strategiczni: ACCA Poland, BPP Professional Education, empik school, Ochnik, Wolters Kluwer Polska

Patroni Medialni: Dziennik Gazeta Prawna, Harvard Business Review Polska, Money.pl, forsal.pl, dlaStudenta.pl, Magazyn akademicki Eurostudent, pracuj.pl, Magazyn Studentów Semestr, students.pl, Miesięcznik TREND.

Partnerzy Studenccy: AIESEC, ELSA Poland


Dowiedz się więcej na
kpmg.taxandyou.pl.