Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs Samsung – wyniki

30 października zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu.
Jury wybrało trzy najbardziej interesujące wypowiedzi. Ich autorzy otrzymają telefony Samsung Corby.
 
Oto lista zwycięzców:
Marzena Dobosz (Giżycko)
Dominika Mrowińska (Ogorzelice)
Agnieszka Stasik (Nysa)
 
 
 
Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie aby ustalić sposób odbioru nagrody.
 
 
 
 
 
Poniżej przeczytacie nagrodzone wypowiedzi [pisownia oryginalna]
 
 
Jaki kolor dopasujesz do swojej ulubionej gwiazdy muzycznej?
 
Marzena Dobosz
Moją ulubioną, prawdziwą gwiazdą muzyczną jest Marek Grechuta. Choć już nie żyje, to jego twórczość jest nadal pamiętana i aktualna. Sądzę, że pasowałby do niego kolor zielony. To barwa natury, która jak jego utwory relaksują i wprowadzają w równowagę. Zielony, to kolor wrażliwości, ogromnego talentu i życzliwości, taki jaki był ten niezapomniany artysta. Jego wspaniałe utwory m.in ” Nie dokazuj”, ” W ciszy poranka” i wiele innych oddziałują w niezwykły, uspokajający sposób na słuchacza. Ta barwa idealnie charakteryzuje prawdziwą gwiazdę muzyczną, która nigdy nie zgaśnie
 
 
Dominika Mrowińska
Nie sposób powiedzieć: jest zielona czy czerwona… Gaba Kulka poza mieszanką kolorów jest przede wszystkim przejściem z czerni przez szarości do bieli. Od końca, biel – bo czystość głosu, dźwięku, przekazu; szarości – bo są jak mgła otaczająca wokalistkę siedzącą przy fortepianie; czerń – bo lśni, budzi emocje, jest wzniosła, patetyczna, a zarazem przeraża, przyprawia o „gęsia skórkę”. Czerń biel jak klawisze fortepianu, szary jak aura, którą trudno zwerbalizować.
 
 
Agnieszka Stasik
Czerwień intensywna jak suknia tancerki Flamenco, żółć Słoneczników Van Gogha, błękit ukradziony samemu niebu wprost z głębi, pachnące kolory skórek pomarańczy, zieleń tataraku,róż kiedy się rumienisz i delikatny fiolet słońca, szukającego ukojenia za horyzontem. Taka jest Oceana i jej muzyka-w kolorze hawajskich koszul. W słuchawkach „Cry,cry”, dookoła jesień, jesteś jednak daleko, bosymi stopami dotykasz rozgrzanego piasku, masz na sobie hawajską koszulę barwną jak jej głos, jesteś wolny.