Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs wiedzy HR na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Z gąszczu wielu projektów studenckich wyróżnia się Festiwal HR 2012, który jest jedynym przedsięwzięciem umożliwiającym zgłębianie tajników z zakresu ZZL. Pomysłodawcą i organizatorem tej inicjatywy jest Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Personalni, które działa przy Katedrze Zarządzania Zasobami Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Projekt skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką zarządzania zasobami ludzkimi. Głównym celem Festiwalu jest wyposażenie przyszłych pracowników działów personalnych w narzędzia potrzebne w pracy w branży HR. W dniach 23 – 27 kwietnia odbędzie się druga edycja Festiwalu.

Przez cały tydzień na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbywać się będą bezpłatne warsztaty i wykłady, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać specyfikę pracy w szeroko rozumianym HR. Spotkania poprowadzą przedstawiciele najbardziej prestiżowych firm z branży HR zlokalizowanych w Krakowie: Aon Hewitt, Alexander Mann Solutions, Sedlak&Sedlak, Anacco, Manpower, Capgemini oraz Adecco.

Potwierdzeniem udziału w warsztatach będą certyfikaty, które otrzymają wszyscy uczestnicy.

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu odbędzie się Konkurs Wiedzy HR (termin: 24.04 o godz. 16:00, Uniwersytet Ekonomiczny), w którym do wygrania są płatne praktyki w firmie Aon Hewitt.

Zapisy na szkolenia oraz zgłoszenia do udziału w Konkursie Wiedzy HR będą możliwe od 18 kwietnia od godz. 9:00 na oficjalnej stronie projektu:

 

personalni.uek.krakow.pl/festiwal-hr-2011/

Festiwalu HR to szansa na zdobycie praktycznej wiedzy oraz cennego doświadczenie, które z pewnością wyróżni każdego uczestnika na rynku pracy.

Aktualne informacje o Festiwalu HR na Facebooku:
http://www.facebook.com/event.php?eid=148879601839264#!/pages/Festiwal-HR/135432496528051

Zapraszamy !