Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kraj kontrastów w zasięgu ręki – Discover India

Kraj tańca i wielokulturowości, kraj ogromnych kontrastów i wielkich tradycji. Fascynujące widoki, rytuały i obyczaje mieszkańców Indii to tylko namiastka przygody jaka może spotkać Cię w ramach wolontariatu Discover India.

Wolontariat zagraniczny w Indiach to szansa by przeżyć przygodę pełną wrażeń i poznać lepiej tamtejszą kulturę. Do 30.10 możesz aplikować i już w listopadzie wyjechać do kraju kontrastów! Odwiedź www.discover-india.pl

Wolontariat zagraniczny w Indiach skierowany jest do otwartych, ciekawych świata osób, które chcą dobrze wykorzystać swój czas. Rekrutacja otwarta jest dla studentów, absolwentów (maksymalnie 2 lata po zakończeniu studiów) i tegorocznych maturzystów. Podróże połączone z poznawaniem nowej kultury, nowych miejsc i ludzi, szlifowanie języka obcego i ciekawe doświadczenie (również zawodowe) i budowanie międzynarodowych kontaktów to główne atuty programów Discover.

Trwający od 6 do 8 tygodni wolontariat pozwala poznać kraj, do którego jedziemy z nowej perspektywy, zobaczyć na żywo miejsca, które widzieliśmy na zdjęciach, a także bezpośrednio poznać tamtejszą kulturę. Na miejscu, wolontariusz ma zapewnione zakwaterowanie i kwestię wyżywienia, a także może liczyć na opiekę osób z organizacji, od odebrania z lotniska, po komfortową aklimatyzację i ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu.

Organizacja AIESEC pomaga w formalnościach związanych z wyjazdem, a także merytoryczne przygotowuje do wyjazdu. Bezpieczeństwo i komfort wyjazdu zagwarantowany jest ponad 60 letnim doświadczeniem w prowadzeniu programów wolontariatu i praktyk przez organizację.

Zainteresowany?
Odwiedź www.discover-india.pl aplikuj i zdobądź doświadczenie doprawione egzotyką!