Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Krakowskie Targi Kariery na UJ – 04.03.2015 r.

Wiosna to najlepszy czas, żeby zastanowić się nad kierunkiem swojej kariery zawodowej i rozejrzeć się, jakie propozycje pracy, praktyk i staży oferują pracodawcy. Zapraszamy na Krakowskie Targi Kariery na UJ, na których będzie możliwość spotkania z przedstawicielami czołowych firm z regionu i ogólnopolskich.

Przed nami już czwarta edycja Krakowskich Targów Kariery na UJ, które odbędą się 04.03.2015 r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Zapraszamy studentów i absolwentów do zapoznania się ofertami pracy, praktyk i staży, które specjalnie dla nich przygotowali pracodawcy.
 
Krakowskie Targi Kariery na UJ są okazją do lepszego poznania firm, z którymi studenci wiążą zawodowe plany. Tylko tu mają możliwość porozmawiania z pracodawcami przy „okrągłym stole”, gdzie, w kilkuosobowym gronie i w spokojnej atmosferze mogą zapytać o wszystkie interesujące szczegóły, dotyczące pracy w danej firmie.
Krakowskie Targi Kariery na UJ to również okazja do sprawdzenia dokumentów rekrutacyjnych w CV Point, wzięcia udziału w warsztatach i prezentacjach, a także zdobycia nagród w konkursach i loteriach.

Zapraszamy do rejestracji – każdy, kto przyjdzie na Targi z wydrukowanym biletem, bierze udział w loterii, w której każdy wygrywa. Nagroda główna – bon o wartości 200,00 zł do wydania w ulubionej knajpce.

Rejestracja: http://formularze.hrminstitute.pl/bilet-targi-kariery-2015/

Krakowskie Targi Kariery na UJ to możliwość znalezienia pracy od ręki!
Sprawdź szczegóły na www.krakow.targikariery.com
 
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej , Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 4, Kraków
Termin: 04 marca 2015 roku, godz. 10.00-15.00
Patronat honorowy: Prof. dr hab. med. Wojciech Nowak JM Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego
Partner Strategiczny:  Sekcja Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wystawcy: State Street (Sponsor), 4F, Brown Brothers Harriman, Capgemini, Euroclear Bank, Capita, Delphi, GE Healthcare, Go Global, Grafton, IAG GBS Poland, Impresariat, infoPraca.pl, International Paper, KPMG, Nokia, PwC, Prudential Polska, Sekcja Karier UJ, Serco European Services, State Street, Stefanini Poland, Valeo, Wojewódzki Urząd Pracy Kraków.

Patroni Medialni: Kariera Plus, GazetaPraca.pl, Eurostudent, Praca.pl, infoPraca.pl, Wolters Kluwer, Personel Plus, Kariera w Finansach, Semestr, Podaj Dalej!, Manko, pracuj.pl, Car-er, Praca za granicą.